18 Haziran 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > İşte Beşiktaş'ın yeni Oğuzhan, Töre ve Frei adayları

İşte Beşiktaş'ın yeni Oğuzhan, Töre ve Frei adayları

Şampiyon Beşiktaş'ta transfer çalışmaları genç yıldızlar üzerinde yoğunlaştı. İşte o isimler...


22 Mayıs 2016 01:19

İşte Beşiktaş'ın yeni Oğuzhan, Töre ve Frei adayları

Beşiktaş transferde bildiği yoldan şaşmama kararı aldı. Samet Aybaba döneminde başlayan ve Slaven Bilic döneminde tavan yapan gurbetçi oyuncuların takıma katılarak başarılı bir ekip oluşturulması ile gelen başarı devam ettirilecek.

Yönetim bu yolla sezonu Frankfurt'ta geçiren Kaan Ayhan, Hertha'dan Tolga Ciğerci, Hannover'den Kenan Karaman, Basel genç takımından Serkan Korkmaz, Feyenoord'dan Bilal Basacıkoğlu, Genç genç takımından Hasan Özkan, Terim'in milli takıma davet ettiği Nordsjelland'dan Emre Mor, Troyes'dan Deniz Hümmet, Newcastle genç takımından Daniel Barlaser ve Modena U-17 takımında oynayan Rayyan Baniya yakın takip altında.

Siyah-beyazlıların bu oyuncuların sürekli takip altında tutacağı ve en uygun şartlarda transfer ederek bir Oğuzhan, Gökhan Töre bir Kerim Frei yakalamak amacında oldukları bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Frankfurt, Beşiktaş, Samet Aybaba, Kaan Ayhan, Hertha, Tolga Ciğerci, Hannover, Kenan Karaman, Basel, Serkan Korkmaz, Feyenoord, Bilal Basacıkoğlu, Emre Mor, Troyes, Deniz Hümmet, Newcastle, Daniel Barlaser, Oğuzhan, Gökhan Töre, Kerim FreiHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor