22 Mayıs 2018, Salı


> Fenerbahçe > İşte Aziz Yıldırım'ın istediği başkan!

İşte Aziz Yıldırım'ın istediği başkan!

Sadettin Saran'a başından beri karşı olan Aziz Yıldırım, Ali Koç ile de ters düşmüştü. Peki Aziz Yıldırım, bırakması durumunda kendisinden sonra kimin başkan olmasını istiyor?


19 Nisan 2016 02:01

İşte Aziz Yıldırım'ın istediği başkan!

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım yaptığı açıklamalarla gündemi değiştirirken, en dikkat çeken konu ise kendisinden sonra başkanlığa aday olacak isimlere üstü kapalı gönderdiği mesajlar oldu.

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, kendisinden sonra bir numaralı başkan adayı olarak gösterilen Ali Koç'a 1907 Derneği ve 1907Ünifeb üzerinden mesaj gönderirken, ''Biz onları geleceğimiz olarak görüyorduk. Yanılmışız'' sözlerini kullandı.

Aziz Yıldırım yine Fenerbahçe başkanlığı isteğini her fırsatta dile getiren Sadettin Saran'a da, ''Saadettin Saran başkan olmak istiyor ama olmaz. Sen davalar açıp Fenerbahçe'den haketmediğin paraları alacaksın, Galatasaray Kulübü forması giyip yarışacaksın sonra Fenerbahçe Başkanı olacağım diyeceksin. Bu delegeler seni seçmezler...'' sözleriyle sert bir mesaj gönderdi.

Bırakacağını yineledi! Yerine kimi istiyor?

Aziz Yıldırım, ''beni kızdırmasınlar 10 sene bırakmam'' dese de, Yargıtay kararından sonra bırakacağını yineledi. Ancak, ''Başkan olmak isteyenler Fenerbahçe Üniversitesi'ni tamamlayacak, binalarını bitirecekler. Gebze'de 250 dönüme yakın 3 Temmuz Kompleksi'ni oraya kuracağız. Kongreye gelip bu sözleri verecekler, vermezlerse olmaz'' sözleriyle gelecek olan başkanın yapması gerekenleri sıraladı.

Sadettin Saran'a başından beri tepkili olan ve Ali Koç'u bir anlamda bu açıklamasıyla silen Aziz Yıldırım'ın kendisinden sonra kimi destekleyeceği ise merak konusu oldu. Yıldırım'ın ilk olarak Murat Vargı ismini başkanlık için ikna etmeye çalışacağı, ikna olmazsa yerine gelecek isim olarak Mithat Yenigün'ü düşündüğü bildirildi. Mithat Yenigün isminin yönetiminde bulunan diğer isimlere göre öne çıkmasının sebebi ise, projelerde büyük rol oynaması gösterildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aziz yıldırım, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor