16 Aralık 2018, Pazar


> Beşiktaş > İşte 17 Aralık 2010'da başlayan o kavga

İşte 17 Aralık 2010'da başlayan o kavga

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’la Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in arası 2010 yılından beri açık...


25 Şubat 2018 00:13

İşte 17 Aralık 2010'da başlayan o kavga

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman’la Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş’in arası 2010 yılından beri açık... Fenerbahçe teknik direktörü o dönemde; kimse yanlış anlamasın ama Trabzonspor son 3 haftada kritik maçlar oynadı. Bu 3 maça bakmak lazım. Gaziantepspor, Bucaspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor... 3 maç 3 penaltı. Bu penaltılar Trabzonspor’a kasten, isteyerek verildi, demiyorum. Fakat kimse bunları incelemiyor. Ancak maçların kritik anlarına denk gelen penaltılara bakmak gerek'' ifadelerini kullanmıştı.

Bu açıklamanın hemen 3 gün sonrasında bu kez Şenol Güneş bir basın toplantısı düzenlemiş ve ''Kocaman’ın Fenerbahçe'nin büyüklüğü, genç bir antrenörün geleceğini karanlığa atma adına, günü kurtarmak için yaptığı ifadeler üzerinden olmamalı. Fenerbahçe'nin o ifadelerle büyümeyeceğini o da bilmeli. Benim bir büyük olarak tavsiyem, biraz daha dikkatli konuşsunlar. Fenerbahçe taraftarı ve başkanı çok saygılı ama antrenörleri bambaşka zıt bir anlayışta'' diyerek sert bir cevap vermişti.

O günden sonra Aykut Kocaman ile Şenol Güneş’in arası hiç düzelmedi.

Kocaman, Güneş'e elini verecek mi?

Bugün oynanacak derbinin bir başka gündem maddesi de Aykut Kocaman ile Şenol Güneş’in el sıkışıp, sıkışmayacağı... görünen Güneş gelmezse Kocaman yanına gidip elini sıkmayacak. Ama gelirse hayır da demeyecek. Daha önce 2010-11 sezonunda Kocaman’ın elini sıkmaya giden Güneş’in aynı hamleyi tekrar yapıp yapmayacağı merak konusu oldu.

Kocaman'ın Güneş açıklamaları tamamen taktik

Bu arada Kocaman’ın tartışmaları bir anda takım, futbol, oyuncular ve sahadan kendi ve Şenol Güneş üzerine taşıması taktik olarak değerlendirildi. Tecrübeli teknik adamın bu hamlesi ile oyuncuların üzerindeki elektriği kendi üzerine almayı tercih ettiği bildirildi. Vodafone Arena’ya çıktıkları andan itibaren Beşiktaş seyircisinin kendisiyle uğraşıp, oyuncularını rahat bırakacağına inandığı için bu yolu tercih ettiği yorumları yapıldı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: aykut kocaman, şenol güneşEn Son Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş Haberleri


Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor