22 Mayıs 2018, Salı


> Spor Toto Süper Lig > İstanbul Valisi Vasip Şahin: Deplasman yasağının kalkmasına sıcak bakıyoruz

İstanbul Valisi Vasip Şahin: Deplasman yasağının kalkmasına sıcak bakıyoruz

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kulüpler Birliği Vakfı ile deplasman yasağının kalkması konusunda bir görüşme yaptı. Şahin toplantı sonrası yaptığı açıklamada, deplasman yasağının kalkmasına sıcak baktıklarını, ancak son kararın perşembe günü verileceğini söyledi.


20 Eylül 2016 11:40

İstanbul Valisi Vasip Şahin: Deplasman yasağının kalkmasına sıcak bakıyoruz

İstanbul Valiliğindeki toplantıya Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Mahmut Uslu, İstanbul Vali Yardımcısı Aziz Mercan ve Kulüpler Birliği Vakfı Genel Sekreteri Mesut Altan katıldı.

Toplantı sonrası İstanbul Valisi Vasip Şahin yaptığı açıklamada, deplasman yasağının kaldırılmasına sıcak baktıklarını ve perşembe günü yapılacak İl Güvenlik Kurulu toplantısında son kararın verileceğini söyledi.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de, yaptığı açıklamada cumartesi günü oynanacak derbinin bir ilk olması gerektiğini vurgularken, ''15 Temmuz'da oluşan duruş, futbolda vücut bulmalı. Beşiktaş ve Galatasaray taraftarının birlikte maç izleyeceği derbi bu açıdan çok önemli olacak. Skordan çok bu yönüyle öne çıkması gereken bir maç olmalı'' dedi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ise, ''Galatasaray'ı taraftarıyla birlikte Vodafone Arena'da ağırlamak istiyoruz. Bizde Fenerbahçe ve Galatasaray'ın stadyumlarına gitmek istiyoruz. Umuyorum güzel bir atmosfer oluşur. Konya maçını yarı yarıya oynadık. Sorunsuz bitti. Artık deplasman biletleri de sorumlu olan kulüplere verilmeli. Çünkü herhangi bir olay olduğunda sorumlu o kulüp oluyor'' dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor