19 Ekim 2017, Perşembe


> Güncel > İsimsizler son bölüm tek parça izle

İsimsizler son bölüm tek parça izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler dizisi 9 Ekim Pazartesi günü 18. bölümüyle ekranlara geldi.


09 Ekim 2017 22:56

İsimsizler son bölüm tek parça izle

Kanal D ekranlarında yayınlanan İsimsizler dizisi 9 Ekim Pazartesi günü 18. bölümüyle ekranlara geldi.

Geçtiğimiz sezon 13 bölüm yayınlanan İsimsizler dizisi, yeni sezona 14. bölümüyle başlangıç yapmıştı.

İSİMSİZLER SON BÖLÜM İZLE 

İsimsizler 18. bölüm özeti

Handan'ın sakladığı sır ne? Fatih, Hasan ve Murat, farklı bir yola mı gidecek?
Afran, yaralı bir şekilde Kudret'in eline geçer. Kudret'in Afran ile ilgili planı ne?

Handan'ın Kuşçu ile bir bağının olması hangi gizemi ortaya çıkartacak? Kurmay'ın Handan ile alakalı bildiği ve gizlemeye çalıştığı bir gerçek var mı?

Kurmay ile konuşan Dayı'nın aklındaki düşünce ne? Fatih, Hasan ve Murat, farklı bir yola mı gidecek?

İsimsizler 17. bölüm özeti

Fatih ve ekibi büyük bir pusuya düşürülmüştür. Aynı şekilde Kor Yakup ve adamları da saldırıya uğramıştır. Bu saldırıların arkasında Kudret ve içinde bulunduğu gizli örgüt vardır. Kudret sınır ötesine büyük ve çok önemli bir sevkiyat yapacaktır. Bu sevkiyatı yönetmek için örgüt,  en güvendiği adamlarından birini dağdan şehre göndermiştir. İsimsizler'in çok yakından tanıdığı bu ismin aniden ortaya çıkmasıyla Fatih büyük bir şok yaşayacaktır. Fatih, bu gelişmeler karşısında Kurmay'ın bütün itirazlarına rağmen müthiş bir karşı operasyona imza atacaktır. Dağdan gelen ve İsimsizler'in çok yakından tanıdığı kişi kimdir?  Kudret'in sınırları değiştirecek kadar önemli dediği sevkiyat nedir? Ve en önemlisi İsimsizler Türkiye üzerinde oynanan bu büyük oyunu bozabilecekler midir?

İsimsizler 16. bölüm özeti

İsimsizler yeni bölümünde, Kudret daha da bilenmiş olarak tüm adamlarını toplayıp İsimsizler'e karşı yeni bir oyun planı içerisine giriyor ve bu görevi en yakınındaki isim Hatem'e veriyor. Kudret'in adamları Fatih ve arkadaşlarını oyuna getirebilecek mi? Kurmay, ifşa olmamaları gerektiğini belirtiyor ve eğer Murat ele geçirilirse onunla ilgili şok eden bir karar veriyor.

İsimsizler 15. bölüm özeti

İsimsizler 15. Bölüm'de; Fatih ve ekibi artık Kor Yakup'un da desteğiyle daha güçlüdür...

Kurmay onlara Kor Yakup'la birlikte çalışacaklarını söyler. Başta Dayı olmak üzere bu kimsenin hoşuna gitmemiştir. İsimsizler ele geçirdikleri bir istihbarat sonucunda Kudret'in büyük bir terör saldırısı planladığını öğrenir. Zamanları azdır. İpuçlarını  birleştiririler. Terör saldırısını önlemek için Kor Yakup'la birlikte İstanbul'un tehlikeli sokaklarına inerler.

İsimsizler 14. bölüm özeti

Fatih Keskin hiç tanımadığı bir mekanda uyanır. Helikopter kazasından sonra ne olduğunu hatırlayamamaktadır. Hasta yatağında daha ne olduğunu anlayamadan silahlı baskına uğrayan Fatih’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Virankaya’da değil, İstanbul'da olduğunu görecek olan Fatih bir kez daha amansız bir mücadelenin içine düşerken, bir yandan cevaplanması gereken onlarca sorunun da cevaplarını arayacaktır.

Onu kim kurtarmıştır? İsimsizler'den kimler yaşamaktadır? Ve en önemlisi bu kez düşman kimdir? Bulunduğu durumu çözmek ve bir seçim yapmak zorunda kalacak olan Fatih tüm bu kaosun içinde yaklaşan düşmanın büyüklüğünden henüz habersizdir.

İsimsizler 13. bölüm özeti

Fatih ve ekip, Dayı’ya engel olamaz ve Dayı tetiği çeker.  Dayı’nın silahını ateşlemesi, İsimsizler ekibinin başına gelecek felaketlerin de başlangıcı olur.

Diğer tarafta Berfin, ailesini katleden kişinin Bozan olduğunu öğrenir. Bozan, Berfin’e infaz emrini verenin Gözcü olduğunu söyler. Berfin, Gözcü ile hesaplaşırken, Bozan ise kendisini ele veren Heja’nın peşine düşer.

Virankaya’da olaylar her cephede alevlenir. Fatih, arkadaşlarının birer birer korkunç olaylara kurban gidişine engel olmaya çalışırken, kendi başına gelecek esas büyük felaketin farkında değildir.

İsimsizler 6. bölüm özeti

İsimsizler 6. bölümünde Fatih, Sawer'in annesine yaptıklarından sonra intikam için onu her delikte aramaya başlar. Sawer ve Fatih arasındaki savaştan artık sadece tek kişi sağ kalacaktır. Annesinin acısı bitmeden, savcı ve emniyet müdür yardımcısının oyunları da Kaymakam Fatih'i bekleyecektir.

Terör örgütünün hain kumpasları hız kesmeden devam eder. Fatih ve ekibinin ise bu işler daha fazla büyümeden en hızlı şekilde bir son vermesi gerekmektedir. İlk olarak Sawer'in özyönetim ilan ettiği köyden başlayarak bu köydeki her bir teröristi ve yerleştirilen sinsi tuzakları yok etmeleri gerekir.

İSİMSİZLER SON BÖLÜM İZLE 

İsimsizler 5. bölüm özeti

Fatih’e yönelik suikast ortalığı karıştırırken örgüt yeni planlar içine girmiştir! Virankaya’da Fatih’e yönelik suikast ortalığı karıştırmıştır. Fatih, kendini öldürmek isteyen kişinin izini sürerken,  örgüt de Türkiye çapında korkunç bir plan hazırlığı içindedir. Bu arada Elif, yaralı olarak kaçırılıp saklanan Afran’ın tedavisi için örgüt tarafından rehin alınır. Elif'i burada kötü bir sürpriz beklemektedir...

İsimsizler 4. bölüm özeti

İsimsizler 4.Bölüm’de ekibin Sinan hakkındaki şüpheleri doğrulanıyor mu? Önceki bölümde canlı bomba girişiminde bulunan Mahmut'un evinde arama yapılmıştı. Yapılan aramalar sırasında Terörle Mücadele Polisi Ahmet evde bir takım delillere ulaşmıştı. Bu delillerin ortaya çıkmasıyla büyük bir korku ve panik yaşayan Sinan ise yolun sonuna geldiğini düşünmeye başlamıştı. Ekip, Sinan'ın hain olduğunu düşünüyordu ancak ellerinde henüz bunu kanıtlayabilecekleri bir belge yoktu. Sinan'ı yakın markaja alan ekip, onunla ilgili bilgilere ulaşabilecek mi? Ahmet'in Fatih'e anlattıklarından sonra neler olacak? Sinan, ekibin ondan şüphelendiğini anlayarak, yeni bir yol mu izleyecek?

Öte yandan yeni Cumhuriyet Savcısı Zeki Öztan da hikayeye dahil oluyor. Zeki Öztan, İstanbul Hukuk Fakültesi’ni bitirmiş, Balıkesir Bigadiç, İzmir Ödemiş ve Ankara’da görev yaptıktan sonra Virankaya’ya tayini çıkan bir Cumhuriyet Savcısıdır. Fatih ve yeni savcı arasında neler olacak? Yeni savcı, bağımsızlığı konusunda neden şüphe çekti?

Etiket: isimsizler, kanal dHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor