25 Nisan 2018, Çarşamba


> Futbol > İnegölspor'da İsmail Güldüren imzaladı

İnegölspor'da İsmail Güldüren imzaladı

Spor Toto 2. Lig takımlarından İnegölspor’da yeni sezon öncesi ilk imza, İnegölspor’un Türk futboluna kazandırdığı yıldız isimlerden İsmail Güldüren’den geldi. Sportif direktörlük görevine getirilen Güldüren ile sözleşme imzalandı.


31 Mayıs 2016 19:18

İnegölspor'da İsmail Güldüren imzaladı

İnegölspor’a futbolcu, teknik direktör ve teknik menajer olarak hizmet veren İsmail Güldüren, Timur Erezsarı başkanlığındaki yönetim tarafından sportif direktörlük görevine getirildi. İnegölspor ile yolları bir kez daha kesişen Güldüren ile tesislerde düzenlenen törenle sözleşme imzalandı. İnegölspor Transfer Komitesi üyelerinin de hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Basın Sözcüsü Serdar Nalcı, “Bir hafta önceki olağan genel kurul toplantısının ardından yönetimi devraldık. Çalışmalarımıza da hızlı bir şekilde başladık. İlk olarak İsmail Güldüren ile anlaştık. Türk futboluna önemli hizmetleri ve başarıları olan Güldüren İnegölspor’da birçok kez görev almış birisidir. İnegöl’ün evladıdır. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Sportif direktörlük görevine getirilen İsmail Güldüren ise, “Başkanımıza ve yöneticilerimize beni bu göreve layık gördükleri için çok teşekkür ederim. Ben buradan hiç ayrılmadım. İnegöl’ü sahiplenen bir futbol adamı olarak, tekrar kendi kulübüme geldiğim için çok mutluyum. İnşallah bu güzel ekiple, bu sene istediğimiz hedeflere ulaşırız. İyi bir takım kurup, İnegölspor’u olması gereken lige çıkarmak istiyoruz. Önceliğimiz tabi ki iskelet kadromuzu korumak istiyoruz. İnşallah hep beraber güzel günler görmek istiyoruz” dedi.

As Başkan Mehmet Döngel de konuşmasında, “İsmail Güldüren İnegöl’ün evladı. Hayırlı olsun. İnşallah hedeflediğimiz başarıları bu sene elde edeceğiz. Şu ana kadar 7-8 hocayla görüştük. Üç hocaya kadar indirdik. İnşallah Cuma gününe kadar hocamızla da sözleşme imzalamak istiyoruz. Transferlerimize de hızla başlayacağız. 20 Temmuz’da kamp başlayacak. Haziran ayı sonuna kadar transfer çalışmasını eksiksiz bir şekilde bitirmek istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak: İHA

Etiket: ismail güldüren, inegölsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor