22 Şubat 2019, Cuma


> Fenerbahçe > İlhan Ekşioğlu'ndan Ali Koç yönetimine destek

İlhan Ekşioğlu'ndan Ali Koç yönetimine destek

Fenerbahçe'nin eski yöneticisi İlhan Ekşioğlu, yeni başkan Ali Koç'a destek verdi.


21 Haziran 2018 00:05

İlhan Ekşioğlu'ndan Ali Koç yönetimine destek

Fenerbahçe’de büyük bir belirsizlik var. Bir sportif direktör var ama teknik direktör yok. Kamp ne zaman başlayacak? Takımda kim kalacak kim gidecek belli değil. Kasaya ne kadar koyulacak? Forma sponsoru hangi firma olacak herşey muamma. Aziz Yıldırım yönetiminin önemli isimlerinden İlhan Ekşioğlu tatilde karşılaştığı Fenerbahçelilerin kendisine sorduğu, ''başkanım ne oluyor?'' sorularına, ''durun daha adamlar geleli 15 gün oldu. Kulüp yönetmek bakkal yönetmeye benzemez'' diyerek Koç yönetimine destek verdi. 

Ali Koç sıkıntı yaşıyor

Bu arada Ali Koç yönetimine yakın isimlerden son bir iki gündür seçimin tarihi ile ilgili dikkat çekici açıklamalar gelmeye başlandı... eskiden kongrelerin Mart aylarında olduğu son dönemde bunların Mayıs ayına çekildiği 3 Haziran’da yapılan kongre yüzünden Ali Koç yönetiminin transfer konusunda oldukça sıkıntılı bir süreç yaşadığı dillendirilmeye başlandı.

Ali Koç yönetiminde 1600 kombine şoku

Ali Koç seçim sonrasında, ''kombineleri patlatalım'' demişti... ama Aziz Yıldırım döneminde bu tarz çağrılara alışık olan Fenerbahçe taraftarı temkinli. İlk gün sadece bin 600 kombine yenilenirlen Ali Koç’un kurmaylarının yaptığı değerlendirmede, ''taraftar hocayı bekliyor. Gelecek oyuncuları bekliyor. Çok acı çektiler. Haydi demeyle olmaz. Onları tribüne çekecek hamleler yapmalıyız'' dedikleri gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ali koç, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın