20 Haziran 2018, Çarşamba


> Gençlerbirliği > İlhan Cavcav, veliahtını belirledi

İlhan Cavcav, veliahtını belirledi

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, görevini kime bırakacığını açıkladı.


17 Ağustos 2016 13:00

İlhan Cavcav, veliahtını belirledi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği'nin 38 yıldır yöneticiliğini yapan İlhan Cavcav, kulüp başkanlığı görevini oğlu Murat'a bırakacağını söyledi.
Koltuğu oğluna bırakacak

AA'ya açıklamalarda bulunan Cavcav, "Yaşım 81, bir iki ay sonra 82’ye gireceğim. 82 sene daha yaşayacak değilim." dedi.

Sezon öncesi Erzurum ve Hollanda'daki kamplarda oynanan hazırlık maçlarında alınan sonuçların kendisini kaygılandırdığını vurgulayan Cavcav, "Bir haftadır nefsimle mücadele ediyorum. Genel kurulu toplayıp seçime gideyim diyorum. Ben zaten kulübün onursal başkanıyım. Onursal başkan olarak kalayım, biri gelsin, benden iyi bu işi götüren biri, götürsün. Var mı bu biri, yok. Bir görebildiğim oğlum var. Murat’ı getireceğim, ben de babası ve onursal başkanı olarak yardım edeceği." diye konuştu.

Başkent ekibinin yönetim kurulu üyelerine de sitem eden Cavcav, şöyle devam etti:

"TSYD Ankara Şubesi'nin düzenlediği 15 Temmuz Demokrasi Kupası'nda hayati bir maç oynuyoruz, yöneticiler yok. Gençlerbirliği'nde samimi olarak söylüyorum artık benim devrim doldu. Bu devirden sonra da kulübe zarar vermek istemiyorum. 18 tane yönetici var, bunların arasından 2 ya da 3 kişi maça gelir, koşturur. Final maçına 3 kişi geliyor. İkinci başkansın maça gelmiyorsun. Bu insanlarla nasıl çalışayım. Benim ilk fırsatta yapacağım oğlumu getirmek. Yanına da yeniden yönetim kurulu yapmak suretiyle. Onursal başkan olarak ben yardım edeceğim. Başka türlü, içeride olan arkadaşlarımdan daha ziyade, ümit bağladığım kişilerden bir fayda gelmeyeceğine, Allah'ın bir olduğuna inandığım gibi inandım."Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor