19 Haziran 2018, Salı


> Galatasaray > Igor Tudor: Bana sadece onu alın!

Igor Tudor: Bana sadece onu alın!

Galatasaray'da yönetim transfer konusunda Tudor'dan isim yerine, transfer istediği bölgelerin raporunu istedi. Sunduğu transfer listesi boşa çıkan Tudor ise, ''Bana sadece Vida'yı alın'' diyerek yönetime mesaj gönderdi.


21 Mart 2017 00:25

Igor Tudor: Bana sadece onu alın!

Galatasaray'da Igor Tudor'un sarı kırmızılı takıma yapmak istediği ilk devrim defans bölgesine.

Levent Nazifoğlu'nun ayrılışıyla transferde yetkili iki isim Cenk Ergün ve Mehmet Özbek ile görüşen Tudor, detaylı bir transfer listesi sundu. Ancak Özbek ve Ergün, Tudor'dan sadece eksik olan bölgeleri belirlemesini istedi. Transferleri ise scout ekibinin belirleyeceği isimler üzerinden gerçekleştireceklerini ilettiler.

''Bana sadece Vida'yı alın''

Igor Tudor, yönetime sunduğu raporda bir isme ise özel dikkat çekti. Tudor, ''Bana sadece Vida'yı alın yeter'' diyerek transferdeki en özel isteğini belirtti.

Vida el yakıyor

Transferi scout ekibinin belirlediği isimler üzerinden yürütecek olan Galatasaray'da Tudor'un istediği tek isim olan Vida el yakıyor. Vida'nın bonservis bedelinin 10 milyon Euro civarında olduğu biliniyor.

Beşiktaş ve Fenerbahçe alamadı

Dinamo Kiev'de forma giyen 27 yaşındaki stoper oyuncu Domagoj Vida, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da gündemine girmişti. Beşiktaş hem sezon başında hem de sezon ortasında Vida'yı gündemine almış ancak ortaya çıkan rakamlar sonrasında bu transfer rafa kaldırılmıştı. Yine Fenerbahçe, Avrupa'ya transfer olmak isteyen Kjaer'in alternatifini Vida olarak belirlemişti. Ancak ne Kjaer'in transferi ne de Vida'nın Fenerbahçe'ye transferi gerçekleşmemişti.

Kaynak: Fotospor - Novosti

Etiket: tudor, vidaHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor