21 Mayıs 2018, Pazartesi


> Voleybol > İdmanocağı'nda transfer

İdmanocağı'nda transfer

Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden İdmanocağı, geçen sezon Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Bahanur Şahin ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.


18 Haziran 2016 15:54

İdmanocağı'nda transfer

Bayanlar Voleybol 1. Lig ekiplerinden İdmanocağı, geçen sezon Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen libero Bahanur Şahin'i transfer etti.

Kulübün voleybol şube sorumlusu İbrahim Yanmış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce sözleşme imzaladıkları Behter Dumanoğlu'nun mukavelesini feshederek, 25 yaşındaki libero Bahanur Şahin'i renklerine bağladıklarını söyledi.

Yanmış,  Bahanur Şahin ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü:

"İdmanocağı olarak, transfer politikamız gereği mücadeleci, yarışmacı ve rekabetçi bir takım oluşturma çabalarımız devam etmektedir. Takıma yararlı ve katkı sağlayacak oyuncu transferlerimiz devam ederken, bize imza atıp sözleşme yapan sporcularımızdan Bihter Dumanoğlu'nun mukavelesini gördüğümüz lüzum üzerine tek taraflı feshetmiş bulunuyoruz. Kendisine bundan sonraki spor yaşantısında başarılar dileriz."

Bahanur Şahin'in transferinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Yanmış, "Yeni oyuncumuza da başarılar diliyoruz. Takımda yer almak için mücadele edecek, rekabetten kaçmayan sporcular ile kadromuzu güçlendirmeye devam edeceğiz." diye konuştu.

Etiket: VoleybolHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor