21 Nisan 2018, Cumartesi


> Trabzonspor > İbreyi terse çevirecek Galatasaray planı

İbreyi terse çevirecek Galatasaray planı

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal hedef maç olarak Galatasaray'ı belirledi.


20 Eylül 2016 16:42

İbreyi terse çevirecek Galatasaray planı

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal hedef maç olarak Galatasaray'ı belirledi. Sırasıyla Konya'yı ağırlayacak sonra Karabük deplasmanına gidecek olan bordo-mavililer daha sonra Akhisar'ı konuk edip İstanbul deplasmanına çıkacak. Yanal, Galatasaray maçı öncesinde üç maçtan yenilgisiz çıkmayı başarırlarsa İstanbul'dan galibiyetle ayrılacaklarını düşünüyor. En zor zamanlarda bile kurtuluşu her zaman Galatasaray galibiyetleri ile bulan bordo-mavililerde Galatasaray maçı ibrenin terse dönmesi olarak yorumlanıyor.

Usta'dan Yanal'a destek

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal ile Başkan Muharrem Usta 3-0'lık Alanya hezimeti sonrasında bir araya geldi. Yanal alınan yenilgiler sonrası Usta'dan özür dilerken Başkan ise bunların olacağını zaten bildiklerini dibe vurduktan sonra yukarı çıkarken zorlandıklarını anlattı. Yanal, Usta'ya dipten vurgun yemeden ve boğulmadan çıkmak için destek istedi. Usta da, beraber geldiklerini beraber yola devam edeceklerini kendisine güvendiğini söyledi.

Usta'nın açıklamalarına tepki

Öte yandan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, 3 yenilgi sonrası gelen eleştirilere yanıt verirken kullandığı cümleler İbrahim Hacıosmanoğlu döneminde aktif görev alan isimleri rahatsız etti. İlk tepki Hacıosmanoğlu döneminin flaş transferlerinde parmağı olan Kazım Şengöçgel’den geldi. Şengöçgel, ''Beceriksizlerin son sığınağı, günahı bir öncekilerin sırtına yıkmaktır!'' ifadeleriyle cevap verdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ersun yanal, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor