21 Haziran 2018, Perşembe


> Gaziantepspor > İbrahim Kızıl: Dünkü olay dünyada eşi benzeri olmayan vahşetlerden birisidir

İbrahim Kızıl: Dünkü olay dünyada eşi benzeri olmayan vahşetlerden birisidir

Gaziantepspor Başkanı İbrahim Kızıl, Gaziantep’teki terör saldırısıyla ilgili olarak, “Bunun profesyonel dünyadaki büyük güçlerin oyunu olduğunu artık çocuk dahi anlıyor. Bizim bundan sonra birbirimize sahip çıkmamız lazım” dedi.


21 Ağustos 2016 23:20

İbrahim Kızıl: Dünkü olay dünyada eşi benzeri olmayan vahşetlerden birisidir

Spor Toto Süper Lig'in ilk haftasında Gaziantepspor, deplasmanda Gençlerbirliği'ne 2-0 mağlup oldu. Karşılaşma sonrasında Gaziantepspor Başkanı basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Maçı konuşmak istemediğini belirten Başkan Kızıl, sözlerine şöyle devam etti:

“15 Temmuz’dan bu yana dün gece Gaziantep’te yaşanan vahşet olayından bahsetmek istiyorum. Gerçekten şu anda bütün dünya tarafından ülkemiz üzerine her türlü ayak oyunu oynamaktadır. Rengi, şekli ne olursa olsun, hepimiz tek yürek olmamız lazım. Hepimiz aynı kıbleye, aynı inanca, aynı peygambere inanan; aynı örf, aynı gelenekten gelen kardeşleriz. Biz başka ülkelere, milletlere benzemeyiz. Bu zor günlerde herkesin birbirini üzmeden tek yürek olması, sırt sırta vermesi lazım. Dünkü olay dünyada eşi benzeri olmayan vahşetlerden birisidir. Özellikle bu olayın Gaziantep’te yaşayan insanları karşı karşıya getirmek için, insanları zor durumda bırakmak için yapılan bir harekettir. Gaziantep sağduyulu bir şehir. Her çeşit insan içimize girebilir. Bunun profesyonel dünyadaki büyük güçlerin oyunu olduğunu artık çocuk dahi anlıyor. Bizim bundan sonra birbirimize sahip çıkmamız lazım."

Kaynak: İHA

Etiket: ibrahim kızıl, gaziantepsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor