16 Aralık 2018, Pazar


> Trabzonspor > İbrahim Hacıosmanoğlu adaylığını açıklayacak iddiası

İbrahim Hacıosmanoğlu adaylığını açıklayacak iddiası

Trabzonspor'un eski başkanı İbrahi Hacıosmanoğlu, yeniden başkanlığa hazırlanıyor.


20 Mart 2018 00:29

İbrahim Hacıosmanoğlu adaylığını açıklayacak iddiası

Başkan adaylığı süreci ile ilgili ''çalışmalarımızı sürdürüyoruz, üzerimize düşeni her zaman yapmaya hazırız'' diyerek adaylık sinyali veren İbrahim Hacıosmanoğlu, camianın önemli isimlerinden Ali Soylu’nun oğlu Necmettin Cahit Soylu’nun nikahına katıldı.

Hacıosmanoğlu, davetlilerden, ''takım senin zamanında belki istediği başarıyı yakalayamamıştı ama en azından başımız dik anlımız açıktı. Böyle ezik değildik. Yeniden sizi başkan olarak görmek istiyoruz'' şeklinde tepkiler aldı. Hacıosmanoğlu bu sözlere, ''hayırlısı olsun'' demekle yetindi. Hacıosmanoğlu’nun mali tabloyu çözecek bir rapor ile adaylığını ve yönetimini açıklayacağı ise iddialar arasında.

Albayrak'tan adaylık açıklaması

Nisan başında yapılacak genel kurul öncesinde henüz “resmen adayım” diyen çıkmadı. İsmi konuşulanlar da, ''kimse aday olmaz bende birleşirlerse, takımı sırtlarız'' diyor. İsmi son günlerde iyice öne çıkan Nuri Albayrak ise, ''öyle sık sık hızlı dönüş yapanlardan değiliz. Çok sık geriye dönmeyiz. Genelde hep ileriye bakarız'' diyerek muğlak bir cevap verdi. Bu cevaptan Albayrak’ın dönmeyi düşünmediğini çıkaranların sayısı ise oldukça fazla.

Kaynak: Fotospor

Etiket: ibrahim hacıosmanoğlu, trabzonsporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor