24 Mayıs 2018, Perşembe


> Futbol > Hollanda'da alay konusu oldu!

Hollanda'da alay konusu oldu!

Fenerbahçe'nin, kendi evinde Bursaspor'a 1-0 mağlup olmasının ardından ligin ilk 3 haftasını 2 mağlubiyet, 1 beraberlikle kapatması okları teknik direktör Dick Advocaat'a çevirdi.


12 Eylül 2016 11:24

Hollanda'da alay konusu oldu!

Henüz yeni geldiği için taraftarların ve spor basınının bir müddet zaman tanıdığı Hollandalı çalışırıcı, Bursaspor maçı sonrasında eleştirilmeye başlandı.

Advocaat'a gelen eleştiriler sadece Türk medyasıyla sınırlı değil Fenerbahçe ile apar topar anlaştığı gün Hollanda basınında eleştirilen Advocaat için hem karikatür yapıldı hem de geleceği ile ilgili alaycı ifadeler kullanıldı.

"BURADAN ANGOLA'YA GİDER!"

Voetbal International'ın yazarı Kraay, Hollanda Milli Takımı'ndaki görevini apar topar bırakarak Fenerbahçe'ye giden Dick Advocaat için, "Bravo Dick. 68 yaşında iyi olan şeyi yaptığını düşündüğün için tebrikler! Buradan da Angola'yı çalıştırmaya gidersin. Derken 6 aylığına Den Haag'da danışmanlık, sonra da Çin... 72 yaşında ne yapacaksın? Ondan sonra da eşine 'artık son' diye söz verirsin. Bravo Dick! Böyle devam et" şeklinde alaycı bir üslupla Hollandalı teknik adamı eleştirdi.

Kaynak: Hürriyet

Etiket: Fenerbahçe, Dick AdvocaatHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor