20 Nisan 2018, Cuma


> Beşiktaş > Hırvat golcü Mandzukic artık çok yakın

Hırvat golcü Mandzukic artık çok yakın

Higuain, Dybala ve Zaza'nın arkasında 4'üncü forvet olarak kalan Mario Mandzukic, Juventus'tan ayrılmak istiyor... Hırvat oyuncu Beşiktaş'ın da en önemli santrfor adayları arasında.


12 Ağustos 2016 01:19

Hırvat golcü Mandzukic artık çok yakın

1.90'lık dev oyuncu Beşiktaş'a Domagoj Vida transferi kovalanırken yapıldı. Vida için Kiev'de Hırvat stoperin menajeri Ivan Cvjetkovic ile bir araya gelen Beşiktaşlı yönetici Umut Güner, Dinamo kulübü ile görüştü. Dinamo Kiev, Vida için 10 milyon euro'dan aşağı inmeyince görüşmeler tıkandı.

 

Fakat uzun süredir devam eden Mandzukic görüşmelerinde yeni bir devre başladı. Daha önce Beşiktaş'a gelmeyi reddeden ve La Liga'ya gitmek veya Bundesliga'ya dönmek istediğini belirten Hırvat oyuncunun beklediği teklifleri alamadığı menajeri tarafından Güner'e aktarıldı.

Cvjetkovic, Mandzukic'in politik durum nedeniyle Türkiye'ye gelmek istemediğini de iletti. Güner'in bu konunun halledilemez olmadığını belirterek, Hırvat menajerden tecrübeli oyuncu ve eşini İstanbul'da konuk etmeyi teklif etti. Mandzukic'in olmasa da eşi Ivana'nın İstanbul'a geleceği ve 1-2 gün kalarak şehir hakkında bilgi geldi. Ivana'nın fikir sahibi olmasının ardından Juventus'a kiralama teklifinin yapılacağı da bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Juventus, MandzukicHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor