17 Ocak 2019, Perşembe


> Spor Toto Süper Lig > Hıncal Uluç'tan Burak Yılmaz'ın kazası hakkında ŞOK iddia !

Hıncal Uluç'tan Burak Yılmaz'ın kazası hakkında ŞOK iddia !

Hıncal Uluç, Süper Lig'de 15. hafta maçlarının ardından çarpıcı değerlendirmeler yaptı. Uluç, Burak Yılmaz hakkında şok bir iddia ortaya atarken, Şenol Güneş, Kayserispor - Beşiktaş maçında olan penaltı pozisyonu, Yasin Öztekin, Okan Buruk, hakemler, Aykut Kocaman ve Beşiktaş - Bayern Münih eşleşmesi hakkında yorumlarda bulundu.


12 Aralık 2017 14:53

Hıncal Uluç'tan Burak Yılmaz'ın kazası hakkında ŞOK iddia !

Uluç'un, A Spor'un 90'a programında yaptığı açıklamalardan öne çıkanlar şu şekilde:

Haberciliği unuttuk
"Avrupa kros şampiyonasında üç altın aldık ama haber bile olmadı. TRT Şampiyonlar Ligi kura çekimini gösteriyor. Kura çekimi sonrası Fikret Orman'dan bir açıklama alamıyor TRT. Burada yapması gereken Fikret Orman'a kuradan önce söyleyeceği, biz sizi kura çekiminden sonra arayacağız. TRT muhabir bile götürmemiş oraya. Bu millet kimin görüşünü ister burada? Önce rakibin adı çıkıyor sonra öbür kuradan Beşiktaş'ın olması gereken top açılıyor. Kura sonrası Şenol Güneş'ten açıklama alınmıyor. Bu nasıl habercilik? Haberciliği unuttuk. TRT'nin ama unutma hakkı yok. Benim paramla benim işimi yapıyor. Bu ayıptır bu utançtır."

Şenol Güneş rakibi analiz etmeyi bilmiyor
"Şenol Güneş rakibi analiz etmeyi bilmiyor. Şenol Güneş maçtan sonra suçu üzerinden atmak. Küçük takımlar kapanır. Büyükler, küçükler diye ayrılıyor takımlar. Biz kapananları açamadığımıza göre biz neden kapanmıyoruz? Beşiktaş Türkiye'de sonuncu takımdır kapanan takımlarısında itiraz edecek. Beşiktaş'ın elinde kapalı savunmayı açmak için her türlü silah var. Cenk, Negredo. Buna rağmen Şenol hoca kapalı savunmayı açamadık diyor. Biri de sormuyor ki; hocam anahtar senin elinde. İki oyuncu değişmiş Negredo'yu 80'de almış oyuna. Üçüncü değişikliği yapmamış.

Demek ki oyundan memnun. Lens'i almayı aklından geçirmemiş. Ben bu takımla 10 kişi oynayan Kayseri'ye gol atarım demiştir. Şenol Güneş beraberliğe dünden razıydı. "

Negredo'yu oyuna neden almıyorsun?
"Rakip 10 kişi kaldı. Maçı okuyan ve kendine güvenen adam daha Lopes kenara giderken Negredo'yu ikinci forvet olarak oyuna sokar. Ardından bir hamle daha yapar Lens'i alır. Sen bunların hiç birini yapmayacaksın. Ondan sonra kapalı savunma diye çıkıp konuşacaksın. Sen rakibi analiz edip takımını o maça göre hazırlamamışsın. B planını devreye sokamamış. Talisca bu mu? Oğuzhan bu mu?, Gökhan Gönük bu muydu? Hepsi geçen sezon ki performansların altında. "

Burak Yılmaz gece kulübündeydi
"Bugün manşetlerde Burak Yılmaz kaza yaptı altındaki ferrari ile yazıyordu. Sabah'ın 5'i arkadaşlar. Maçın sonunda Emirgan'daki o meşhur o gizli kulübe gitmiş sabah 5'e kadar orada. Sabah maçtan sonra o yorgun adelelerle 5'e kadar bir gece kulübünde, gece kulübünde nasıl eğlenilir tahmin edin. Kazadan sonra hemen Selçuk İnan kankası gelmiş yok etmiş onu. Selçuk, Burak, Olcan selfi çektirmişler. Büyük ihtimal kulüpte beraberdiler. Muhtemelen Burak tek başına çıktı kimlen buluşmaya gidiyorsa. Başkasının ferrari'si ile hava atıyor. Fatih Terim'in damadının ferrarisi ile hava atmaya gidilmez."

Burak Yılmaz alkollüydü
"Burak Yılmaz alkollüydü. Kaçırdılar anında. Kaçırıyorlarsa, Polis'e gitmiyorsa kaza yapan adam alkol kaçırıyordur. Otomatiktir bu. Çünkü Trafik yasasında çok ağır bir cezası var. 206 lira. 300 milyon liralık ferrari'yi yok edecek kadar sarhoş olmanın, kaybolmanın ortadan cezası 206 lira. Burak Yılmaz'ın maç gecesi dinlenmesi gerekiyordu. "

Penaltı pozisyonunda faulü Cenk yapıyor
"Penaltı ile uzaktan yakından alakası yok. Pozisyonda tek faul var onuda Cenk Tosun yapıyor. Cenk sol ayağı ile müdahale ettiği için pozisyon fauldür. Sağ ayağı ile atsa hiç bir şey yok. Cenk'in düşüş sahnesine bakın. Omuzlarına bakın. Tekmeyi ayaktan yiyor ama omuzlar önce düşüyor. Hakemi de konuşmak lazım burada. Verdiği faullere, kartlara bakmayacaksın, vermediklerine bakacaksın. Kayseri'ye kartları verdi, Beşiktaş'a?"

Yasin'in derdi gol atmak, asist yapmak değil...
"Gazetede haftanın sahtekarı Yasin öztekin'i seçtim. Hatta yılın sahtekarı. Adam kattiyen Türkiye'nin en yetenekli oyuncuları olduğu halde ne asist yapma derdinde ne gol atma derdinde. Tek düşüncesi rakibi attırmak. Bu utanç. Ben hakemlere diyorum ki; bu Yasin kendini yere atsa bile çalmayın. Bu hakem yüz karası, yuttu çünkü. "

Okan Buruk'u tebrik ediyorum ve yürekten alkışlıyorum
"Bu maçın tek adı var, utanç. Kelime oyunu yapmayon, bırakın bu işleri. 10 kişi kalmasaydı ben görmek isterdim. Şimdi gazetelerde yazıyorlar Okan Buruk 11 maç ceza alabilir. Başınıza paralansın o gazeteler. Okan Buruk haklı. Sen böyle bir emeği alıyorsun fiske hareketiylen sonra. Okan Buruk'u canı gönülden yürekten alkışlıyorum. O hepsinden daha fazla Galatasaray'lı. Okan'ın ayağını tozu kadar Galatasaray'lı olsa yüreğim yanmaz.

Tudor maçtan anlamıyor sürekli Okan ile uğraşıyor. Tudor için ne söylediyse Okan az söyledi. Sevmek şart değil, saygı olması gerek. Okan Buruk'u başından sonuna kadar alkışlıyorum. Okan'a bu yüzden PFDK ceza verir ve ınarlarsa tesüflerimi sunuyorum. Tudor takımı inatla yengeç gibi tek kanatla oynatıyor."

Gomis'e sarı kart vemeliydi
"Gomis'in kastı hareketi yok Mustafa Yumlu'ya. Yüzüne kastı hareket yapmıyor. Orada kendini kurtarmak için el hareketi yapıyor. Gole gidecek adam. Gomis ve Mustafa Yumlu sarı kart görmeliydi ama kırmızı olmazdı."

Türkiye'de hakemler yüz karası bir hal aldılar
"Fenerbahçe'nin kazandığı penaltı pozisyonunda Erman hoca yine güzel konuştu. Tartışmayı bırakalm dedi. Aynı pozisyon küçük takımın lehine olsaydı da aynı rahatlıkla o penaltıyı verir miydi diye düşünelim. Ben her penaltıyı böyle düşünüyorum. Ben bunu inanarak söylüyorum üstelik. Türkiye'de hakemler yüz karası bir hal aldılar. "

Aykut Kocaman küçük takımın başındayken
"Aykut Kocaman küçük takımın başındayken bu hakemlerle büyük takımlara karşı oynamak çok zor demişti. Şimdi kendisi büyük takımın hocası olarak daha henüz şikayet etmedi. Bak ben Konya'da demiştim, işte şimdi de demiyor hiç. Senelerdir bu işler böyle. Senelerdir bunu acımasızca eleştirirsek kurtuluruz bu işten. Hakemler iyi para kazanıyorlar, çok iyi para kazanıyorlar. Bunu kaybetmemek için de büyük takımlar için ellerinden geleni yapıyorlar. Çünkü medya onlara tabii. Şimdi çok iyi para var. Aman diyim ben gazeteleri kızdırmayım."

Beşiktaş , Münih'te kiliti kapasın
"Şenol Güneş dedi ki; Bayern Münih kapalı oynuyor, biz de açamıyoruz. Bunu bildiğine göre Münih'te kapasın kiliti açamasın Münih, ikinci maç bizim sahada. 0-0 ile biz İstanbul'a bir gelelim. Bu arada bir tane atarsak o da tadından yenmez. Şenol Güneş bizim eksiğimiz kapanan takımları açamıyor diyor, benim demiyor. Türk futbolunun eksiği..."Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın