24 Haziran 2018, Pazar


> Milli Takım > Hesap işine erken başladık

Hesap işine erken başladık

Euro 2016’ya mucizeyle katılan milliler için işler bu kez daha zor. Artık sadece liderler doğrudan gidecek. En iyi 8 ikinci de Play-Off oynayacak. 3 maçta 2 puan aldık, hesaplara başladık.


10 Ekim 2016 15:33

Hesap işine erken başladık

Ay-Yıldızlılar, Euro 2016’ya son hafta 3 farklı maçta istediğimiz sonuçların çıkmasıyla doğrudan katılarak adeta mucizeye imza atmıştı.

Dünya Kupası elemelerinde, gruptaki ilk 3 maçta sadece 2 puan alabilen Milliler, hesap kitap işlerine yine erkenden başladı. Ancak işimiz bu kez çok daha zor. Çünkü EURO 2016 Elemeleri’nde grupta ilk 2 sırayı alan takımlar ile en iyi 3. olan ekip doğrudan turnuvaya katılıyordu. Biz de en iyi 3. olmuştuk. Bu kez grup liderli doğrudan Rusya vizesi alacak. 9 grup arasında en iyi 8 grup 2.’si Play-Off vizesi alacak.

12 Kasım’da Kosova

Play-Off turunda kura çekimi yapılacak, iki maçlı eleminasyon sistemine göre 4 takım daha, Avrupa’dan Dünya Kupası’na katılacak. Türkiye, I Grubu’nda ilk 3 maç sonunda ilk 2 sıradaki Hırvatistan ve İzlanda’nın 5 puan gerisine düştü. Gruptaki 4. maçımızı 12 Kasım’da sahamızda Kosova ile oynayacağız.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor