24 Mayıs 2018, Perşembe


> Trabzonspor > 'Herkesi Akyazı'ya bekliyoruz'

'Herkesi Akyazı'ya bekliyoruz'

Yeni mabedi Akyazı Stadı’na kavuşmak için artık gün sayan Fırtına’da kombine satışları başladı, ilgi yoğun oldu. Başkan Muharrem Usta taraftarlara çağrı yaparak, “Trabzonspor’umuzun geleceğini kurtarmak adına onlar bu işe sahip çıkacaklar” dedi.


11 Eylül 2016 12:51

'Herkesi Akyazı'ya bekliyoruz'

Trabzonspor’da 7. haftada oynanacak Akhisar Belediyespor maçıyla açılması planlanan Akyazı Stadı için kombine satışları başladı, taraftarların ilk günden yoğun ilgisi yönetimin yüzünü güldürdü.

Açılışı için hazırlıkların son aşamaya geldiği statla ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, “Trabzonspor camiası, muhteşem tarihine sahip çıkacaktır. Yeniden o güzel günleri birlikte yaşayacağız. Bu stada gelmemenin ne büyük kayıp olduğunu bütün taraftarlarımızın bilmesini isterim. Burada o muhteşem taraftarımızla, herkesin yüzünün güleceği güzel günler göreceğiz. 25 bin kombineden bir tanenin eksik olmaması kaydıyla yeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Bütün taraftarları Akyazı’ya bekliyoruz. Trabzonspor’umuzun geleceğini kurtarmak adına onlar bu işe sahip çıkacaklar. Gemilerimiz batmadı, dalgalarımız yükseldi. Karadeniz’in coşkusuyla bu stat dolacak” diye konuştu.

Etiket: Trabzonspor, Muharrem Usta, AkyazıHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor