18 Ocak 2019, Cuma


> Beşiktaş > Herkes, Beşiktaş ve Aboubakar'ı konuşuyor

Herkes, Beşiktaş ve Aboubakar'ı konuşuyor

Beşiktaş'ın uzun uğraşlar sonunda Vincent Aboubakar'ı Porto'dan 1 yıllığına renklerine bağlaması Portekiz basınında geniş yer buldu.


29 Ağustos 2016 10:52

Herkes, Beşiktaş ve Aboubakar'ı konuşuyor

Beşiktaş'ın Kamerunlu golcüsü Vincent Aboubakar'ın önceki gün geldiği İstanbul'da coşkulu bir şekilde karşılanması ülkede ilgi yarattı.

Birçok haber sitesi ve gazete, Aboubakar'a gösterilen ilgiyi özel olarak okurlarına aktardı. Record gazetesi, Aboubakar'ın havalimanındaki görüntülerini yayınlayarak, "Aboubakar, Türkiye'ye gitti ve çok iyi karşılandı" başlığını attı. 24 yaşındaki Vincent Aboubakar'ın stat ve havalimanı fotoğrafları da paylaşılırken, Afrika basını da İstanbul'daki coşkulu karşılamaya ilgi gösterdi.

Kamerun basını, Vincent Aboubakar'ın kariyeri açısından önemli bir adım attığını yazdı.

İşlemleri tamamlandı

Beşiktaş yönetimi, Vincent Aboubakar'ın evraklarını Türkiye Futbol Federasyonu'na teslim etti. Beşiktaş'a transferi tamamlanan Kamerunlu futbolcu Vincent Aboubakar bugün de sağlık kontrolünden geçirilecek. 

Bu arada Aboubakar'ın ayağının tozuyla gittiği Vodafone Arena'dan çok etkilendiği belirtildi. Vincent Aboubakar'ın, yeni statla ilgili düşüncelerini Transfer Komitesi Başkanı Umut Güner'le paylaştığı öğrenildi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın