23 Haziran 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Hem Beşiktaş'a hem Fenerbahçe'ye teklif ettiler

Hem Beşiktaş'a hem Fenerbahçe'ye teklif ettiler

Beşiktaş'ta yönetim, takımdan ayrılacak oyuncuların yerini alabilecek kaliteli yabancı arayışlarına hız verdi. Şampiyonlar ligi'nde büyük başarılar elde etmek isteyen teknik direktör Şenol Güneş'in isteğiyle en hassas bölge olarak defans seçildi. Fenerbahçe'de aynı bölge için oyuncu arayınca menajerler iki kulübe de aynı ismi teklif ettiler: Domagoj Vida...


10 Haziran 2016 15:50

Hem Beşiktaş'a hem Fenerbahçe'ye teklif ettiler

Hem Fenerbahçe'ye hem Beşiktaş'a aynı anda teklif edilen Domagoj Vida, Hırvatistan Milli Takımı'nda oynuyor. Dinamo Kiev takımıyla 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşında ve 184 boyundaki oyuncunun Türkiye'ye gelmeyi çok istediği belirtiliyor.

Bilic önerdi

Menajerlerin ilk teklif götürdüğü takım olan Beşiktaş bekleme kararı alındı. Özellikle Gökhan Töre'nin Bilic'in yanına West Ham United'a gitme ihtimali üzerine siyah beyazlı takımın kurmayları, Hırvat hocaya şakayla karışık "bizim en iyi oyuncularımızdan birini alıyorsun, biz ne yapacağız" sözleri üzerine Bilic, Domagoj Vida'yı önerdi.

Defansif özellikleriyle takıma büyük katkıda bulunacağını söylediği Vida'ya tam anlamıyla kefil olduğunu söyledi. Beşiktaş yönetimi de, Gökhan Töre'nin İngiliz ekibiyle pazarlıkların sürdüğü şu günlerde kendilerine gelen menajerlerin tekliflerini aldı, karşı teklif sunmadan bekleme kararı aldı. Gökhan Töre'nin durumu netleşmeden harekete geçilmeyecek. Eğer Gökhan satılırsa gelecek parayla bu transfer ciddiye alınacak.

Menajerler Fenerbahçe'ye de uğradı!

Bilic'in yönlendirmesiyle Beşiktaş'a Domagoj Vida'yı teklif eden menajerler, siyah beyazlı yönetimin teklife net bir cevap vermemesi ve süre istemesi üzerine oyuncuyu Fenerbahçe'ye de önerdi. Takımda bir çok yabancı oyuncusunun ayrılan sarı lacivertli kulübün kurmayları, gelen teklifleri değerlendiriyor. Domagoj Vida teklifini de alan kurmaylar, durumu teknik heyete ve Başkan Aziz Yıldırım'a iletmek için süre istedi. En kısa zamanda görüşmek üzere sözleşip ayrıldılar.

Domagoj Vida Şampiyonada

27 yaşındaki Domagoj Vida bilindiği gibi Hırvat milli takımıyla Fransa'da mücadele ediyor. Rusya'dan ayrılmayı istediği daha önce de basına yansımıştı. Şampiyonada kendisini gösterip iyi bir fiyata yeni takımına gitmek istiyor. Rus takımı da kendisini satmak istiyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Domagoj Vida, Beşiktaş, Fenerbahçe, Slaven Bilic,Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor