17 Ocak 2019, Perşembe


> Galatasaray > Hasan Şaş'tan Aykut Kocaman'a taş!

Hasan Şaş'tan Aykut Kocaman'a taş!

Aykut Kocaman’ın maçtan sonra faturayı Bülent Yıldırım’a çıkarması Fatih Terim’in yardımcısı Hasan Şaş’ı çıldırttı...


19 Mart 2018 01:20

Hasan Şaş'tan Aykut Kocaman'a taş!

Aykut Kocaman’ın maçtan sonra faturayı Bülent Yıldırım’a çıkarması Fatih Terim’in yardımcısı Hasan Şaş’ı çıldırttı...

Hasan Şaş yaptığı değerlendirmede, ''Fernandao’nun Serdar Aziz’e yerde attığı tekme… çocuğun kalçasında krampon izi hala duruyor… Mehmet Ekici’nin Feghouli’ye yaptığı karate hareketi. Futbolu unutmuş, karateci olsaymış keşke. Soldado’nun Serdar Aziz’e attığı dirsek. Skrtel’in Gomis’in yüzüne attığı tekme. Fenerbbahçe maçı 11 kişi tamamladıysa, Aykut Kocaman yatıp kalkıp Bülent Yıldırım’a dua etsin'' ifadelerini kullandı.

Serdar Aziz: Soldado'nun çenesi daha güçlü

Kendisinin yaptığı harekete Soldado’nun penaltı demesi üzerine Serdar Aziz çıldırdı... milli oyuncu pozisyonu, ''ilk anda omzundan tuttum. Sonra bıraktım. Baktı pozisyon kaçtı, topa gidecek gücü, pozisyonu bitirecek gücü kalmadı ve bana sarıldı. Önce sırtımdan, sonra da omzumdan çekti, yere düşürdü. Bana attığı dirsek hakkında konuştu mu sizinle?… Ayakları güçsüz ama çenesi oldukça güçlü bir arkadaş'' sözlerini kullandı.

Belhanda ve Rodrigues'ten forma şov

Öte yandan Maçtan sonra Galatasaray’ın iki yıldızı Belhanda ve Rodrigues, Fenerbahçeli taraftarları çıldırttı… Faslı oyuncu karşılaşma sonrasında Rodrigues’le beraber tribünlere gitti. 3’lü çektirdi. Yetmedi 2 Galatasaraylı formalarını çıkararak sarı-kırmızılı taraftarlara attı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: hasan şaş, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın