18 Haziran 2018, Pazartesi


> Trabzonspor > Hami Mandıralı, Sadi Tekelioğlu'nun bu yaptığına bozuldu

Hami Mandıralı, Sadi Tekelioğlu'nun bu yaptığına bozuldu

Erkan Zengin'in Trabzon'dan ayrılması sorasında Sadi Tekelioğlu’nun bizzat yolcu etmesi yönetimin önemli isimleri tarafından yadırgandı.


02 Mayıs 2016 09:18

Hami Mandıralı, Sadi Tekelioğlu'nun bu yaptığına bozuldu

Erkan Zengin'in Trabzon'dan ayrılması sorasında Sadi Tekelioğlu’nun bizzat yolcu etmesi yönetimin önemli isimleri tarafından yadırgandı. Teknik direktör Hami Mandıralı da bu durumu çok bozuldu. Genç teknik adam dost sohbetlerinde, Tekelioğlu'nun bu hareketine anlam veremediğini ve "Erkan Zengin’i yolcu ederek beni arkadan hançerledi" sözlerini kullandığı bildirildi.

Tekelioğlu, Erkan'ı neden yolcu etti?

Tekelioğlu ise Erkan Zengin'i futbolculuğu yüzünden değil "adamlığı" yüzünden havalimanından yolcu ettiğini açıkladı. Erkan'ın Trabzon’da ana okulu yaptırmak için milli eğitime yüklü bir meblağ yardımda bulundu. Bunu da eşi vasıtası ile takip etti. Şehit ailelerine çocuklarına da nakit yardımlarda bulundu. Tekelioğlu yaptığı açıklamada, "gözümün önünde terörle mücadelede şehit düşen ailelerin derneğine 60 bin lira maddi yardımda bulundu, çeki gözümün önünde yazdı" diyerek Erkan'ı yolcu etmesinin çok normal olduğunu anlattı.

Erkan Zengin için İsveç Futbol Federasyonu devreye girdi

Trabzon'dan yaşanan Erkan Zengin olayıyla ilgili perde arkasında sürpriz bir gelişmeler yaşanıyor. Zengin, yönetimin kendisi ile yollarını ayıracağını öğrendiğinde hemen İsveç milli takımdaki hocasını aradı. Hoca, İsveç Futbol Federasyonunu, İFF'de konsolosluk aracılığıyla TFF ile ilişki kurdu. Sorunun çözülmesi talep edildi. TFF, Euro 2016’da oynayacak Erkan Zengin için, Trabzonspor’un durumu bir kez daha masaya yatırmasını istedi. Zengin ise kendisi için paralı bir teknik adam tuttu. Milli takıma hazırlanacak.

Kaynak: Fotospor

Etiket: sadi tekelioğlu, erkan zenginHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor