26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Futbol > Hakan Şükür'den şok itiraf!

Hakan Şükür'den şok itiraf!

TÜRKİYE’nin ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasıyla tanıdığı komedyen Atalay Demirci’nin Twitter hesabı hacklenince, Hakan Şükür ve basketbolcu Enes Kanter ile yaptığı konuşmalar ortaya çıktı!


01 Ağustos 2016 09:29

Hakan Şükür'den şok itiraf!

Sabah’ın haberine göre, 22 Haziran tarihli konuşmada, Hakan Şükür’ün, “Kullan at! Benim alanıma bakıyorum, halime bakıyorum sıfırlandık. Neydik ne olduk! Nasıl bir sınav? Ev, araba, avukat… Boyuna masraf! Kimse yardım etmedi. Ona da gittim ve boş döndüm. Bizle uğraşacak vakti yok. Çok sıkıldım” dediği ileri sürülüyor. Ünlü komedyen de Şükür’ü teselli ediyor!

HİZMET DURACAK!
ATALAY Demirci’nin, darbe girişiminden sonra Fethullah Gülen’e destek veren paylaşımlarıyla gündeme gelen Enes Kanter’e de 29 Temmuz’da mesaj attığı öne sürülüyor. İddiaya göre Demirci, “Tedbiren takibi bırakmak zorundayım, anlarsın kardeşim. Nelere bakarak insan avlıyorlar, dur bakalım geleceğiz gibi biz de oralara, ne olur dua et, Allah’a emanet ol” diyor. Kanter’in de şu an sıkışık olduğunu belirtip, ‘Kusura bakma abi diğer taraflara da yetişmeye çalışıyoruz. Yoksa birçok hizmet duracak Allah korusun!’ diye yanıt verdiği ileri sürülüyor.

KANDIRILMANIN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUM!
TWITTER hesabı hacklenen Atalay Demirci, instagram’dan bir açıklama yaptı. FETÖ üyesiymiş gibi bir algı oluşturulmaya çalışıldığını belirten Demirci, “Söz konusu örgütle geçmiş yıllarda okullarında ve dersanelerinde işim gereği gösteriler yapmışlığım aşikardır. En az ülkemizin yöneticileri, iş adamları, sporcuları, sanatçıları ve diğer kesimleri kadar temasım olmuştur... Darbe girişiminden sonra benim de herkes gibi fikrim değişmiştir… Geçmişte birçoğumuzun yaşadığı üzere manevi duygularımın kullanılarak kandırılmış olmanın üzüntüsünü yaşamaktayım” dedi.Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor