26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Trabzonspor > Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta'yı hedef aldı!

Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta'yı hedef aldı!

Trabzonspor eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, divan kurulu toplantısında hakkında ki eleştirilere cevap verdi. Başkan Muharrem Usta’ya yüklendi.


28 Mayıs 2016 15:32

Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta'yı hedef aldı!

Trabzonspor eski kulüp başkanı Hacıosmanoğlu, 2,5 yıl hizmet ettikleri başkanlık görevini kongrede devrettiğini belirterek, "Seçilen yönetimleri rahat bırakalım, eleştiri yapacaksak yüzüne karşı yapalım. Başarılı olmaları adına kendilerine yardımcı olalım. O günden beri hiç konuşmadım. Mali genel kurula kadar da konuşmayacaktım. Sağolsun Ali Sürmen başkanımız telefonla aradı" dedi.

Kendisini sevenlerin de sevmeyenlerin de olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Sevenlerin de kafasında soru işaretleri olmaya başladı. Diyorlar ki, 'Hacıosmanoğlu bu kadar ağır eleştiriler cevap vermeden durmaz. Kirli ilişkileri var. Muharrem Usta’dan anlaştı o yüzden cevap vermiyor'. Beni sevenler tarafından da bu bana iletildi. Ben genel kurulda da söyledim. Burada açık ve net söylüyorum. Kim Trabzonspor’un bir lirasını yedi ve yedirdiyse namusuz, şerefsiz, haysiyetsiz ve onursuzdur. Trabzonspor'un bir lirasını yiyenden hesap sormayan da, namusuz, haysiyetsiz, şerefsiz ve onursuzdur. Milletin kafasını karıştırmaya kimsenin hakkı yok. Kulübü yönetiyorsunuz. Bütün bilgiler elinizin altında. Bir kez daha söylüyorum. Kulübün bir lirasını yiyenden hesap sormayan namusuz, şerefsiz, haysiyetsiz ve onursuzdur. Bu konuyu böyle kapatalım. Kamuoyuda bunu böyle bilsin" dedi.

"BİR PİSLİĞİM VARDA, BUNU AÇIKLAYIN VE GİDİN SAVCININ ÖNÜNE KOYUN"

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu'nun kulübün UEFA ile ilgili görüşmeleri hakkında bilgi verdiğini hatırlatan Hacıosmanoğlu, "Burası bakkal dükkanı değil. Bir kulübün borcu neyse, borsaya açık bir şirketsiniz. Denetleniyorsunuz. Yabancı kuruluşlar denetliyor. Mali genel kurulda Trabzonspor'un açıklanan borcu 497 milyon lira. Trabzonspor'un borcunu başkan ve yetkili ağızlar 800 milyon lira civarında. Gizli hesaplardan söz ediliyor. Senetler var diyorlar piyasaya, kim vermiş bu senetleri. Trabzonspor'da kirli ilişkileri bilip de açıklamayan namerttir. Bunu açık yüreklilikle söylüyorum. Var ise benim bir pisliğim, bunu açıklayın ve gidin savcının önüne koyun. Bunun hesabını vermekte benim namus borcumdur. Biz bu kulübü böyle gördük böyle yönettik"ifadelerini kullandı.

Başkan Usta'nın seçime 15 gün kala aday olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, "Bu millet sizi başkan seçti. Niye başkan seçti? Şu şehirde astığınız resimlerle, yaptığınız seçim organizasyonlarıyla Trabzonspor'un borcunun bir kısmını kapattırdınız. 50. yılda şampiyonluk dediniz. Lucescu dediniz. Lucescu ile ben Ersun Yanal almadan önce 4 saat konuştum. Kendi ofisimde benim yanıma geldi. Hiç kimsenin haberi oldu mu?" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

Etiket: Trabzonspor, Muharrem Usta, İbrahim HacıosmanoğluHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor