28 Mayıs 2018, Pazartesi


> Futbol > Guti: Beşiktaş'a geri döneceğim!

Guti: Beşiktaş'a geri döneceğim!

Real Madrid U-19 Takımı'nın başına teknik direktör olarak gelen Guti, turnuvada gördüğü Türk scout Mahmut Alpaslan ile Beşiktaş'ı konuştu.


11 Ağustos 2016 10:58

Guti: Beşiktaş'a geri döneceğim!

Bir dönem Beşiktaş'ta forma giyen ve Real Madrid formasıyla altın bir kariyer yaşayan Guti Hernandez, Almanya'nın, Dortmund şehrinden Beşiktaş'a mesaj gönderdi. Dortmund'ta düzenlenen U-19 turnuvasına, Real Madrid U-19 Takımı'nın başına teknik direktör olarak gelen Guti, turnuvada gördüğü Türk scout Mahmut Alpaslan ile Beşiktaş'ı konuştu.

Siyah - beyazlı takımda oynadığı dönemi hiç bir zaman unutamayacağını, Galatasaray'ın eski Şef Scout'u olan Mahmut Alpaslan'a anlatan Guti "Geçen seneki Beşiktaş'a baktığımda, inanılmaz işler başaran bir takım olduklarını söyleyebilirim. Çok iyi bir takım olduğu için Beşiktaş'ın şampiyon olması gayet doğal. Şu an Real Madrid U-19 takımını çalıştırıyorum. Ama en büyük hayallerimden biri, Beşiktaş'a Teknik Direktör olarak gelip, şampiyonluklar yaşamak. İstanbul günlerimi asla unutamam" dedi.

Türkiye'den geldiğini duyduğunda Mahmut Alpaslan'a sarılarak, Beşiktaş ve Türkiye hakkında bilgi alan genç teknik adam "Beşiktaş bu sene kadrosunu daha da güçlendirdi. Beşiktaş, geçen seneki performansını, bu sezon da gösterecektir. Yeni statta taraftarın önünde büyük başarılar elde edecektir. Kalbim her zaman Beşiktaş ile birlikte atıyor. Taraftarı ve o tribünlerin atmosferini çok özledim" diye konuştu. (Milliyet)Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor