22 Mayıs 2018, Salı


> Beşiktaş > Gustavo Gomez için Beşiktaş'a ''bekle'' taktiği

Gustavo Gomez için Beşiktaş'a ''bekle'' taktiği

Lanus'un 22 yaşındaki stoperi Gustavo Gomez konusunda Beşiktaş'a oyuncunun menajerinden tavsiye geldi.


23 Haziran 2016 02:19

Gustavo Gomez için Beşiktaş'a ''bekle'' taktiği

Kasetlerini izlediği günden beri Şenol Güneş için varsa yoksa Lanus'un 22 yaşındaki stoperi Gustavo Gomez geliyor... fakat Avrupa'nın devleri sıraya girdikçe Arjantin ekibi fiyatı yukarı çekip duruyor. Rakam en son olarak 10 milyon Euro'yu bulunca tüm ekipler frene bastı.

ABD'de Copa America maçlarının bir kısmını Gökhan Keskin'le izleyen ve kendi diğer oyuncusu Arturo Mina'yı Keskin'e öneren Türk menajer Aytekin Eraybakan, rakamların şişirildiğini kimsenin 22 yaşındaki bir stoper için 10 milyon Euro vermeyeceğini açıkladı.

Mina için kulübünün 5-6 milyon Euro çekeceğini ama bu oyuncunun 1.5-2 milyon Euro civarında bir rakama alınabileceğini belirten Eraybakan diğer oyuncusu Gomez için de, sabır tavsiye etti. Arjantinlilerin, ortalığı kızıştırmak için sürekli olarak basına uçuk rakamlar verdiğini anlatan Eraybakan, Paraguaylı oyuncunun Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini bu yüzden anlattığı Beşiktaş'tan etkilendiğini aceleci davranılmazsa Temmuz ortasında Gomez'i 4-5 milyon Euro'luk bonservis bedeline alabileceklerini iletti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gustavo gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor