23 Nisan 2018, Pazartesi


> Beşiktaş > Güneş'ten zorlu periyot öncesi 'ohal' ilanı

Güneş'ten zorlu periyot öncesi 'ohal' ilanı

Sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül, Gökhan İnler, Oğuzhan Özyakup ve Talisca'nın bir an önce antrenmanlara çıkması için sağlık ekibiyle görüşen Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Kayserispor maçının taktiğini oyuncuların durumuna göre belirleme kararı aldı.


07 Ekim 2016 10:49

Güneş'ten zorlu periyot öncesi 'ohal' ilanı

İnler yetişmezse, Oğuzhan 8 numata oynayacak Talisca 10 numara. İnler yetişirse bu kez de Güneş Oğuzhan ile Talisca arasından 10 numarayı seçecek.

15 GÜNDE 3'Ü DEPLASMAN 4 ZORLU KARŞILAŞMA

Milli ara sonrasında yoğun bir maç trafiğine girecek olan Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in gözü 15 günde oynanacak 3'ü deplasman birbirinden zorlu 4 karşılaşma. 15 günlük maraton Kayserispor deplasmanı ile başlayacak. 3 gün sonra İtalya'da Napoli deplasmanına gidilecek. Antalyaspor'u Vodafone Arena'da konuk edecek siyah-beyazlılar ayı ise G.Birliği deplasmanı ile Ankara'da tamamlayacak. Zorlu periyodun en az hasarlı atlatılması için Güneş bazı tedbilerle almayı da planlıyor.

GÜNEŞ'TEN ZORLU PERİYOT ÖNCESİNDE OHAL İLANI

Zorlu periyot öncesinde oyuncuları ile birer görüşme yapan Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, oyuncularına özel hayatlarına dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulundu. Dinlenme süreleri ve beslenmelerine özen göstermelerini istedi. Tesislerde yapılan yeniliklerle futbolcuların her türlü rahatlığını düşünen Güneş, zorlu mücadeleler öncesinde oyunculardan mümkün olduğu kadar fazla tesislerde vakit geçirmelerini de talep ediyor.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Şenol GüneşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor