17 Ocak 2019, Perşembe


> Beşiktaş > Gözaltına alınanların ilk sözleri ortaya çıktı

Gözaltına alınanların ilk sözleri ortaya çıktı

Tatil edilen Fenerbahçe - Beşiktaş maçında olaylar nedeniyle gözaltına alınanların ilk ifadeleri ortaya çıktı.


23 Nisan 2018 08:32

Gözaltına alınanların ilk sözleri ortaya çıktı

Olaylı derbiden sonra Emniyet 32 taraftarı gözaltına almış ve nöbetçi savcılık ise serbest bırakmıştı… bu taraftarların alınan ilk ifadelerinde bazı dikkat çekici sözler var…

* İnönü’de Mehmet Topal’ın gözünü çıkarmak istediler… sahaya elimdekini  attım. Ne olduğunu bile hatırlamıyorum. Pişmanım. Ama İnönü’de de bize atıldı. Hem onların sahası bile kapanmadı. Bizimki de kapanmasın.

* Quaresma, Vodafone’da hem Mehmet’e hem de Josef’e tekme tokat girmişti… karşımda Quaresma’yı görünce dayanamadım. Kendimi kaybettim.  Elimdeki su şişesini fırlattım. Bereket bir yerine gelmedi. Özür dilerim.

* Tolga bize doğru dönüp ana avrat küfür edince yanımdakiler ellerinde ne varsa sahaya attı. O anda bende onların gazına geldim attım. Çok pişmanım. Adım çıkarsa mesleki itibarım zarar görür. 

* Quaresma’ya birileri birşey atıyordu… Allah’ı var birşey yapmadı. Ama Caner geldi. Hepimizi çileden çıkardı. Caner yüzünden elimdekini attım. Valla çok pişmanım.

* O anda ne olduğunu hatırlamıyorum. Sadece kafamdaki sarı-lacivert peruğu çıkardım ve fırlattım. Görüntülerdeki kafası kel olan kişi benim. Pişmanım.

GÜNEŞ’İN SÖZLERİ YENİDEN GÜNDEME GELMEYE BAŞLADI

Şenol Güneş’in doktorlarının yaptığı açıklamalar, kanlı görüntüler yetmedi… F.Bahçe cephesi Şenol Güneş üzerinden Beşiktaş’a vurmaya devam ediyor. Bu kez de sarı-lacivertliler, Güneş’in 2012 yılında söylediği, “Adalet olmazsa, insanlar kendileri adaletini sağlar, haftaya bu insanları nasıl durduracağız” sözlerini hatırlattılar. Güneş’in bu sözlerinin ardından Trabzonspor-F.Bahçe maçının çıkan olaylar yüzünden tatil edildiğini gündeme getirdiler

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın