21 Ekim 2018, Pazar


> Futbol > Göster kendini Giuliano!

Göster kendini Giuliano!

Milli formayla Japonya maçında görev yapan Brezilyalı yıldızı hırs bastı. Giuliano, marttaki milli araya kadar performansını daha da artırıp Dünya Kupası’nda olma hayalini gerçekleştirmeye kararlı.


18 Kasım 2017 10:42

Göster kendini Giuliano!

Fenerbahçe’de milli ara en çok Giuliano’ya yaradı. Yıldız futbolcu, sezon başından beri beklenen formu sergileyemedi. Buna rağmen Brezilya Teknik Direktörü Tite tarafından kadroya davet edilen 27 yaşındaki oyuncu, Japonya karşısında 11’de görev yapıp, 80 dakika sahada kaldı. Bu durum, Sambacı’yı fazlasıyla hırslandırdı. Giuliano’nun en büyük hayali, bu yaz Rusya’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’nda Brezilya Milli Takımı’nın parçası olmak.

Kadro martta şekillenecek

Teknik direktör Tite, mart ayındaki milli arada oynanacak hazırlık maçlarından sonra dev turnuvaya götüreceği kadroyu büyük ölçüde şekillendirecek. Bu nedenle Giuliano, marta kadar performansını en üst seviyeye çıkarmaya kararlı. Yıldız futbolcu, hem kendisini 7 milyon Euro bedelle ve büyük umutlarla transfer eden Fenerbahçe’ye büyük katkı sağlama hem de buradaki formuyla teknik direktör Tite’nin gözüne girmeye çalışacak. Giuliano’nun Dünya Kupası hayalini gerçekleştirme hırsı, en çok Sarı-Lacivertliler’e yarayacak.

Kaynak: FanatikHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor