20 Şubat 2019, Çarşamba


> Galatasaray > Gomis'in menajerinden bomba sözler!

Gomis'in menajerinden bomba sözler!

Sezon başında Galatasaray'dan ayrılan Bafetimbi Gomis konusunda yönetimle, futbolcu arasındaki söz düellosu devam ediyor.


20 Kasım 2018 08:37

Gomis'in menajerinden bomba sözler!

Galatasaray’ın başına durup dururken Bafetimbi Gomis krizi çıktı... yeteri kadar sorunla uğraşmıyormuş gibi Fransız oyuncunun menajeri Patrick Mendy, güvenlik kamerası görünce konuşmaya başladı. Mendy bu kez de, ''Gomis 5 ay Galatasaray'dan para almadan oynadı. Eğer biri parasını alamıyorsa FIFA'ya gider. Kulüp parayı ödemek zorunda kalır. Gomis bu mektubu asla göndermedi. Para için oynamadığı kesinlikle doğru değil. Gomis'ten önce bu noktada mıydı Galatasaray? Şampiyonlar Ligi'ni Gomis'e borçlular. Gomis'ten sonra geldikleri nokta ortada. Gomis, ayrılmak istemedi. Fatih Terim ile ilişkisi çok iyiydi. Hiç problemi yoktu. Aynı maaşla kontratını uzatmak istedi ama yönetim ‘olmaz’ dedi. Başkan Mustafa Cengiz'in görevi Gomis'i kötülemek olmamalı. Devam etmek için çözüm yolları bulmak olmalı. Sürekli Gomis hakkında konuşuyor. Gomis, Gomis, Gomis...'' dedi.

''Gomis, Fenerbahçe'ye mesaj gönderdi! Aziz başkan açıklarsa''

Gomis’in menajerine cevap ise Galatasaray camiasından geldi... Fransız oyuncunun Suudi Arabistan Ligi’ne gittiği için pişman olduğunu iddia eden ve adının açıklanmasını istemeyen yönetici, ''Şampiyonlar Ligi’nde oynamak yerin, boş tribünlere oynadığı için bin pişman. Abdürrahim Bey kibar davrandı. Sadece Bafetimbi Gomis’in bir rezilliğini anlattı. Aziz Başkan çıkıp konuşursa, Galatasaraylıların yüzüne bakamaz. 'Galatasaray, paramı veremiyor. İsterseniz size imza atmaya hazırım' diye kimle, Fenerbahçe’ye mesaj gönderdiğini çok dürüstse çıkıp açıklasın'' sözlerini kullandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gomisHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın