10 Aralık 2018, Pazartesi


> Galatasaray > Gomis ve Lopes'in cezası gidiyor! Yasin'e ceza gündemde

Gomis ve Lopes'in cezası gidiyor! Yasin'e ceza gündemde

TFF, Galatasaray-Akhisar maçında çıkan kırmızı kartların iptal edilmesi için yapılan başvuruları gündeme almaya karar verdi.


12 Aralık 2017 09:11

Gomis ve Lopes'in cezası gidiyor! Yasin'e ceza gündemde

TFF, Galatasaray-Akhisar maçında çıkan kırmızı kartların iptal edilmesi için yapılan başvuruları gündeme almaya karar verdi. Buna göre Miguel Lopes ile Bafe Gomis’in gördükleri kırmızı kartlar, BeinSport’tan gelecek görüntüler eşliğinde izlenecek. Uygun görülürse cezalar iptal edilecek. Ayrıca iki oyuncunun yanı sıra, pozisyondaki isimler Yasin Öztekin ve Mustafa Yumlu’nun da ifadelerine başvurulması gündeme gelecek.

Bu arada Akhisar’ın Yasin Öztekin’in hakemi aldatmaya yaptığı hareket yüzünden Oumar Niasse gibi ceza alması konusunda yaptığı itirazın kabul edilmesi gündeme geldi. Yasin’e oynamama cezası çıkarsa Türk futbol tarihine bir ilk olarak geçecek. Akhisar’ın eski oyuncusu Niasse, hakemi aldatmaya yönelik hareket yüzünden Premier Lig yönetimi tarafından ceza alarak futbol tarihine geçmişti.

Öte yandan maçın gözlemcisinin hakem Ümit Öztürk’e 7.9 notu verdiği ve genç hakemin bir süre dinlendirileceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: galatasaray, akhisar belediyesporHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor