26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Gomez'in menajerinden Beşiktaş'a 6 futbolcu teklifi

Gomez'in menajerinden Beşiktaş'a 6 futbolcu teklifi

Alman golcü Mario Gomez'in menajeri Ulli Ferber, Beşiktaş'a son bir ay içinde 6 oyuncu teklif etti.


06 Haziran 2016 04:43

Gomez'in menajerinden Beşiktaş'a 6 futbolcu teklifi

Beşiktaş'ta Mario Gomez'in yaptığı "takviye olursa kalırım" sözleri yönetim içinde büyük sıkıntıya neden olmuş durumda... önce Şenol Güneş ardından başkan Fikret Orman son olarak da Metin Albayrak yaptığı açıkalamalar nedeniyle Alman oyuncuya kızgın.

Gomez'in yaptığı görüşmelerin arkasında menajerinin yattığı iddiası ise camia içinde yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. Daha önce menajerliğini yaptığı Dominik Martinovic ve Benedickt Röcker'i Beşiktaş'a öneren Ulli Ferber'in Gomez her açıklama yaptıktan sonra farklı bir isim önerisiyle Ahmet Nur Çebi'nin kapısını çaldığı öğrenildi.

Ferber'in son bir ay içerisinde, iki stoper, birer sağ ve sol bek ile ön libero ve kanat oyuncusu olmak üzere Beşiktaş'a 6 farklı oyuncu teklif ettiği bildirildi. Ferber'in teklif ettiği tüm oyuncuların farklı menajerleri olmasına rağmen Alman menajerin transfer için yetki belgesiyle kapıya geldiği belirtildi. Yönetim için Gomez'in menajeri tarafından yönlendirildiği için bu tarz açıklamalar yaptığı iddiası yüzünden kredisinin tükenme aşamasına geldiği de gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gomez, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor