26 Mayıs 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Gomez'in menajeri Beşiktaş'ın canını fena halde sıkıyor

Gomez'in menajeri Beşiktaş'ın canını fena halde sıkıyor

Paris'te Başkan Fikret Orman'la bir araya gelen Mario Gomez'in menajeri, "siz Fiorentina'yı halledin. Mario, Beşiktaş'ta oynamaya sıcak bakıyor" demişti.


25 Haziran 2016 01:09

Gomez'in menajeri Beşiktaş'ın canını fena halde sıkıyor

Siyah-beyazlı yöneticiler Alman Milli Takımı'yal Euro 2016 için Fransa'da bulunan Gomez'le herhangi bir görüşme yapmıyor. Fakat Erdal Torunoğulları gün aşırı menajeri Ulli Ferber ile görüşüyor.

İlk başlarda elindeki bazı oyuncuları Beşiktaş yönetimine öneren Ferber son günlerde Badstuber ve Subotic için menajreliğini kendi yapmadığı oyuncuları da kulübe önermeye başladı. Siyah-beyazlı yöneticiler ise Gomez'in her "güçlü kadro" lafından sonra menajerinin kulübe isim önermesi üzerine oldukça rahatsız olmaya başladı. Ferber, geçen sezon Gomez'i Beşiktaş'a getirirken 500 bin euro menajerlik ücreti kazanmıştı.

"BİN EURO'LUK" ŞANS MENAJERİNİN AÇGÇZLÜĞÜ YÜZÜNDEN KAÇTI

Elinde Leno ve Kimmisch gibi değerli oyuncular olmasına rağmen bu oyunculardan çok fazla kazanç elde edemeyen Ferber'in kazandığı 500 bin euro'yu 2'si Yunanlı biri Alman 4 ortak arasında bölüştürdüğü, Türk menajer Doğan Ercan'a da yine ödeme yaptığı bildirildi. Gomez'e 3 yıllık sözleşme kapması durumunda Ferber'in en az 2 milyon euro danışmanlık ücreti istediği bildirildi. Ayrıca 21 Nisan'a kadar kullanılmayan "bin euro'luk bonservis" bedelinde ise yine Ferber'in Gomez'i, dev bir takıma satarak yüksek menajerlik ücretine göz diktiği de gelen bilgileri arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Mario GomezHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor