23 Mayıs 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > 'Gökhan Töre'ye kapımız açık'

'Gökhan Töre'ye kapımız açık'

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları, önemli açıklamalarda bulundu. İstifasının ardından, Başkan Fikret Orman’ın isteği üzerine göreve tekrar gelen Erdal Torunoğulları, “Sayın başkanımıza teşekkür ediyorum. Dostluğumuz her zaman bakidir. İstifa kararı aldım, fakat kabul görmedi. İstifa kararı kişisel verdiğim karardı. Göreve tekrar döndüm. Transfer noktasında sorumluluk verilirse mutlaka gerekeni yaparız” ifadelerini kullandı.


30 Eylül 2016 18:16

'Gökhan Töre'ye kapımız açık'

“Menajerlik sorunu, futbolumuzun en büyük sorunlarından birisi”

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı yayın konuğu olan Torunoğulları,”Menajerlik sistemi, Türk futbolunun çektiği en büyük sorunlardan birisi. Transfer dönemindeki başarımla ilgili şunu söyleyebilirim. Transfer döneminde dersime iyi çalışıyorum. Fakat sonuçta biz sihirbaz değiliz. Mario Gomez’in transferini Haziran ayı içerisinde bitirseydik olacaktı. Ülkemiz 15 Temmuz’da çok zor günler yaşadı. O süreçte transferi etkilemiş olabilir. Şu anda Gomez’in pişman olduğunu düşünüyorum. Gomez’in transfer sürecini araştırıyoruz. Islak imzalar gelecek. Yönetimimiz bu işin peşini bırakmayacak.
Takımımızda önemli santrforlarımız var. Gomez’in yokluğunu dolduracaklardır. Gomez, Beşiktaş’ta yaptıklarıyla anılıyor. Yeni transferimiz Aboubakar’ın da iyi işler yapacağını düşünüyorum. Gol bölgesinde ayrıca Cenk Tosun var. Yerli oyuncularımıza da tek tek bakmakta fayda var” dedi.

“Töre’ye her zaman kapımız açık”

Gökhan İnler’in transferi ve Gökhan Töre’nin geri dönüş ihtimalini de değerlendiren Torunoğulları, “Gökhan İnler’in transferi için geçen sezon çok uğraştık ama olmadı. Bonservis bedelinde sıkıntı oldu. Nasip bu sezonaymış. Gökhan Töre, bizim oyuncumuz ve her zaman kapımız açık. Gökhan’ın şu anda eleştirilmesi normal çünkü takım olarak kötüler. Gökhan’ın performansı iyi olursa belki de sezon sonuna kadar götürür. Devre arasında, hocamız ihtiyaç duyarsa oturup konuşuruz” diye konuştu.

“Grubumuz birbirine denk”

Şampiyonluk yarışı ve Avrupa Arenasına da değinen Torunoğulları, “Şampiyonlukla ilgili konuşmak için çok erken. Ben Şampiyonlar Ligi’ndeki grubu denk görüyorum. Napoli avantaj yakalamış durumda. Biz o avantajı yakalayabiliriz” açıklamasında bulundu.

“Fabri yanlış lanse edildi”

“Fabri transferinde sıkıntı, oyuncu ile anlaşma sağladıktan sonra futbolcunun son anda sakatlık yaşaması oldu. Bu şanssızlık kamuoyunda yanlış lanse edildi. Dünya’nın en iyi kalecisi Nuer bile eleştiriliyor. Fabri, Galatasaray maçında harika kurtarışlar yaptı. Tolga ile kıyaslamak doğru olmaz. Fabri’de Tolga’da iyi kaleci”

Kaynak: Ajansspor

Etiket: Beşiktaş, Erdal Torunoğulları, Gökhan TöreHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor