19 Aralık 2018, Çarşamba


> Beşiktaş > Gökhan Töre, 11 milyon Euro'ya West Ham'a satılıyor

Gökhan Töre, 11 milyon Euro'ya West Ham'a satılıyor

Beşiktaş, Gökhan Töre'yi West Ham'a satıyor.


26 Mayıs 2016 01:09

Gökhan Töre, 11 milyon Euro'ya West Ham'a satılıyor

Beşiktaş'ta herkes Mario Gomez'in kaderinin ne olacağı üzerine yoğunlaşmış durumda... fakat yönetimin ilk gündem maddesi Gökhan Töre'den kazanılacak rakam! Çünkü Slaven Bilic daha önce iki kez istediği eski öğrencisi için bu kez çok daha istekli. İddiaya göre siyah-beyazlı yönetim Töre için West Ham ile 11 milyon euro'ya anlaştı.

Bilic sezon başında 10 milyon euro teklif getirmiş yönetim ise 15 milyon euro'da direttiği için transfer yatmıştı. Devre arasında İngilizler yeniden kapıya dayanınca yönetim de elini sağlama almak için Aras'ı transfer etmişti. Fakat West Ham Beşiktaş'ı yeniden tatmin edecek bir rakamla gelmeyince Töre takımda kalmış, Aras da kiralanmıştı.

İspanya'da yaşayan bir menajer Başkan Fikret Orman'a "Gökhan Töre için 25 milyon euro'luk teklif getiririm ama 2.5 milyon euro aracılık ücreti alırım" teklifinde bulunmuştu. Aynı menajerin Töre için 18 milyon euro'luk bir teklif getirdiği fakat Töre'nin İngiltere'ye gitmek için bu teklifi reddettiği Orman'dan da West Ham'a gitmek için izin istediği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Beşiktaş, Slaven Bilic, West HamHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayınCanlı Skor