22 Haziran 2018, Cuma


> Beşiktaş > Gökhan Gönül'ün zamanlaması Fenerbahçelileri çıldırttı

Gökhan Gönül'ün zamanlaması Fenerbahçelileri çıldırttı

Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra Beşiktaş'a imza atan ve sarı lacivertli taraftarların tepkisini çeken Gökhan Gönül, Instagram hesabından Fenerbahçe'nin Monaco ile oynayacağı maç öncesinde Beşiktaş'la çıktığı ilk maçtan çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Gönül'ün İlk maçım yazdığı bu paylaşımın zamanlaması sarı lacivertli taraftarları kızdırdı.


03 Ağustos 2016 22:53

Gökhan Gönül'ün zamanlaması Fenerbahçelileri çıldırttı

Gökhan Gönül'ün Monaco-Fenerbahçe maçı öncesi Beşiktaş formalı paylaşım yapması sarı lacivertli taraftarları kızdırdı. Fenerbahçe'den olaylı bir şekilde ayrılan ve ezeli rakip Beşiktaş'a imza atan futbolcu sarı lacivertlilerin Monaco ile oynayacağı maç öncesinde Beşiktaş'taki ilk maçından bir fotoğraf paylaştı ve 'ilk maçım' ifadesini kullandı.

Gökhan Gönül'ün 'ilk maçım' olarak paylaştığı fotoğrafın 27 Temmuzda Hoffenheim ile oynanan hazırlık maçı olduğuna dikkat çeken sarı lacivertli taraftarlar bu paylaşımın zamanlamasının manidar olduğunu öne sürdü. Gönül'ün paylaşımının altına Fenerbahçeli taraftarlar tepki mesajları attı.

Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe'nin Monaco ile oynadığı ilk maç öncesinde sarı lacivertli yönetim Ülker Arena'da Gökhan Gönül'ün fotoğraflarının yer aldığı duvarların üstüne perde örtmüştü.

Etiket: gökhan gönül, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor