18 Haziran 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Gökhan Gönül'ün yerine 19'luk ''joker'' Türk

Gökhan Gönül'ün yerine 19'luk ''joker'' Türk

Fenerbahçe'de Gökhan Gönül'ün yerini Şener Özbayraklı dolduracak. Hem Şener'i hem de gerektiğinde orta sahayı yedekleyecek isim ise 19'luk Türk Daniel Barlaser olacak.


06 Haziran 2016 00:09

Gökhan Gönül'ün yerine 19'luk ''joker'' Türk

Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a gitmeye hazırlanması ile yola Şener Özbayraklı ile devam etme kararı alan Fenerbahçe'nin alternatif isimler peşinde koşmaya başladığı da netleşti. Brezilya'dan Auro iddiasının daha dumanı tüterken sürpriz bir iddia da Ada'dan geldi... Fenerbahçe'nin bu sezon küme düşen Newcastle'ın 19 yaşındaki gelecek vaadeden Türk asıllı oyuncusu Daniel Barlaser'e teklif yaptığı iddia edildi.

Daniel Barlaser kimdir?

Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül'ün yerine düşündüğü Daniel Barlaser aslında çok yönlü bir oyuncu. Asıl mevkisi orta saha olan Daniel Barlaser, gerektiğinde sağ bek, sağ açık oynayabiliyor. Fenerbahçe'de Şener Özbayraklı'nın kadro yapılanmasında birinci sağ bek düşünüldüğü, Barlaser'in ise hem Şener'i hem de orta sahada oynayacak isimleri yedekleyecek ''joker'' oyuncu olacağı bildirildi.

19 yaşındaki Daniel Barlaser, İngiltere doğumlu. Ancak Türk Milli takımında oynayacak. Newcastle United'ın altyapısında yetişen Daniel Barlaser, geçtiğimiz sezon Newcastle United U21'de 18 maça çıktı 3 gol atıp, 2 asist gerçekleştirdi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe'nin istediği Daniel Barlaser kimdir? Daniel Barlaser'in mevkisi? Daniel Barlaser nerede oynuyor?Haber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor