25 Nisan 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > Gökhan Gönül'ün görüşmesinde menajer krizi baş gösterdi

Gökhan Gönül'ün görüşmesinde menajer krizi baş gösterdi

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım daha önce yaptığı, "sözleşmesi biten oyuncularla bizzat görüşeceğim, menajerleriyle görüşmem" çıkışını son basın toplantısında tekrarlamıştı.


22 Nisan 2016 00:30

Gökhan Gönül'ün görüşmesinde menajer krizi baş gösterdi

Aziz Yıldırım'ın bu çıkışı ise Gökhan Gönül konusunda sürpriz bir sıkıntıya neden oldu. Hasan Çetinkaya, Gökhan'a "Salı günü Başkan seni ofisinde bekliyor" dedi. Gökhan ise "peki Ahmet (Bulut) abi?" diye sorunca Çetinkaya, "Valla Ali abi bana başkanın sadece seni beklediğini söyledi. Ahmet (Bulut) abinle gidersen, ne der bilmiyorum. Ama biliyorsun, menajerlerle görüşmek istemediğini söyledi" cevabını verdi.

Gönül, Çetinkaya'nın kendisine yaptığı bu bildirimi menajeri Ahmet Bulut'la paylaştı. Yıldırım'ın bu çıkışından haberi olduğunu söyleyen Bulut ise Gönül'e, "karar senin. Ben şimdiye kadar menajerinden çok abin olarak senin haklarını hep korudum. Bu durumu sana ancak hakim karşısına avukatın olmadan çıkmak gibi birşey" şeklinde yorumladı. Gönül'ün aklında olanın da Bulut olmadan Yıldırım'la görüşmemek olduğu fakat menajeriyle giderse Başkan'ın vereceği tepki yüzünden olayın istenmeyen yerlere gitmesinden çekindiği bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Gökhan Gönül, Ahmet Bulut, Aziz YıldırımHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor