24 Nisan 2018, Salı


> Futbol > Gökhan Gönül'de 3 milyon euro'luk cayma kavgası

Gökhan Gönül'de 3 milyon euro'luk cayma kavgası

Menajeri Ahmet Bulut, 2 milyon euro imza parasına Beşiktaş'la anlaştı, sözleşmeye Gökhan için "Vazgeçme tazminatı 3 milyon euro" yazıldı. Gönül 3 milyonluk bu tazminat yüzünden bunalım yaşadı.


17 Haziran 2016 11:37

Gökhan Gönül'de 3 milyon euro'luk cayma kavgası

FENERBAHÇE KULİSLERİNDE ŞOK İDDİA KONUŞULUYOR

F.BAHÇE, Gökhan Gönül ile menajer Ahmet Bulut üçgeninde yaşananlarla ilgili her gün yeni bir sürpriz gelişme ortaya çıkıyor. Bu baş döndürücü trafikte Gökhan’ın AKŞAM’a manşet olan F.Bahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu’na söylediği “Beni Ahmet Bulut kandırdı abi, benim hayatımı mahvetti, Fener’e dönmek istiyorum” sözünün ardından camia, şu soruya cevap aramaya başladı: “Gökhan madem her şeyin farkında, kandırıldığını öğrendi. F.Bahçe’ye de dönmek istiyor. O zaman neden imzalar atılmadı?” Ayrıca F.Bahçe ile Gökhan arasında yaşananlar karşısında Beşiktaş cephesi nasıl bu kadar soğukkanlı kalabiliyor?

GÖKHAN ADINA İMZAYI ATTI MI?

Fenerbahçe kulislerinde Gökhan'la ilgili çarpıcı bir iddia konuşuluyor: Sözleşmesi sona ererken Gökhan, menajer olarak Ahmet Bulut'la çalışmaya başladı. Bulut da Gökhan adına gidip Beşiktaş ile sözleşme imzaladı. Hatta bu imza karşılığında Gökhan'a 2 milyon euro imza parası ödendi.

İSTESE DE FENERBAHÇE'YE DÖNEMİYOR!

İddialara göre sözleşmede bir de tazminat maddesi vardı. Bu maddeye göre, Gökhan Beşiktaş’a transfer olmaktan vazgeçerse Siyah-Beyazlı kulübe 3 milyon euro tazminat ödemek zorunda kalacak. İşte bu yüzden Gökhan, Şekip Mosturoğlu’na “Beni Ahmet Bulut kandırdı abi, benim hayatımı mahvetti” dedi. 3 milyon euroluk tazminat maddesi nedeniyle Gökhan ile Ahmet Bulut’un arası açıldı. Milli futbolcu, F.Bahçe’ye dönmek istese de atılan imzalar nedeniyle dönemiyor.

Kaynak: AkşamHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor