26 Nisan 2018, Perşembe


> Fenerbahçe > Gökhan Gönül köşeye sıkıştı

Gökhan Gönül köşeye sıkıştı

Milli takım kampında olan ve Euro 2016'ya konsantre olmaya çalışan Gökhan Gönül'ün elinden telefon düşmüyor.


17 Haziran 2016 00:44

Gökhan Gönül köşeye sıkıştı

Fatih Terim'in bir türlü milli takıma adapte edemediği milli oyuncu bir Fenerbahçeli yöneticilerle bir menajeri ile görüşüyor.

Gökhan'a en sürpriz teklif ise aynı zamanda avukat olan Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'ndan geldi. Mosturoğlu, "Ahmet Bulut ile menajerlik anlaşmanı boz. Batur'a devret. Hemen sözleşme yapalım. Herkes rahatlasın" dedi.

Gökhan'ın aldığı bu telefondan haberi olan ve kendisi ile sözleşmesini feshetmeye hazırlanan Ahmet Bulut ise, "Ben senin haklarını korumaya çalışıyorum. Bunu yaparken koca bir camiayı karşıma aldım. Eğer sözleşmemizi feshedersen Eboue'den beter olursun" sözlerini kullandı. Gökhan ise hergün biraz daha zor durumda kalıyor.

GÖKHAN GÖNÜL'E, BATUR ALTIPARMAK TEKLİFİ NEDEN GİTTİ?

Şekip Mosturoğlu'nun yaptığı, "Ahmet Bulut ile menajerlik anlaşmanı boz. Batur'a devret. Hemen sözleşme yapalım. Herkes rahatlasın" teklifinin arkasında Mehmet Topal'la yapılan sözleşmenin yattığı ortaya çıktı. Topal'ın menajeri Batur Altıparmak'a, F.Bahçeli yöneticilerin "Mehmet konusunda bize yardımcı olursan, biz de sana Gökhan Gönül konusunda yardımcı oluruz" diyerek teklif götürdükleri bildirildi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Fenerbahçe, Gökhan Gönül, Ahmet BulutHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor