21 Nisan 2018, Cumartesi


> Beşiktaş > Gökhan Gönül Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında karar verecek!

Gökhan Gönül Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında karar verecek!

Fenerbahçe'nin en istikrarlı futbolcularından Gökhan Gönül'ün transfer bilmecesi devam ediyor. Sarı lacivertli kulübün yeni teklifini beğenmeyen yıldız oyuncu, Beşiktaş'ın teklifini ciddi ciddi düşünmeye başladı.


22 Mayıs 2016 00:31

Gökhan Gönül Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında karar verecek!

Ortada Simon Kjaer'e verilen 4 milyon euro, Nani ve van Persie'ye verilen 6.5 milyon euro varken, kendisine teklif edilen teklifi beğenmeyen Gökhan Gönül, buna rağmen sözleşme imzalayacağını ilan etmişti. Fakat o günden sonra hiçbir yönetici kapısını çalmazken, Ahmet Nur Çebi'nin sürekli olarak menajeri Ahmet Bulut'u araması tecrübeli oyuncunun gururunu okşuyor. Topal'ın aksine Gönül kendisine Avrupa'dan herhangi bir teklif gelmediği için F.Bahçe kendisine teklif sunmaması durumunda Beşiktaş'a gitmeye sıcak bakıyor. Fakat Gönül'ün menajerine söylediği, "sonuna kadar F.Bahçe'yi bekleyeceğim" sözü masada duruyor.

Şenol Güneş faktörü

Gökhan Gönül'ün Beşiktaş'a transferi ile ilgili en önemli faktörün siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş olduğu bildirildi. Başarılı çalıştırıcının çok istediği Gönül'ün  transfere sıcak bakmaya başladığı da gelen bilgiler arasında. Dün akşam özel bir kanalda canlı yayına çıkan Güneş'in, Gökhan'la ilgili soruya "Türkiye'nin tartışmasız en iyi sağ beki ancak Beşiktaş ile ilgili durumu hakkında bir şey söyleyemem" sözleri de transferin ciddiyetini ortaya koyduğu şeklinde yorumlandı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: Gökhan Gönül, Fenerbahçe, BeşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor