27 Mayıs 2018, Pazar


> Beşiktaş > Gökhan Gönül, Beşiktaş'tan uzaklaşıyor!

Gökhan Gönül, Beşiktaş'tan uzaklaşıyor!

Fenerbahçe'den ayrılan Gökhan Gönül'ün Beşiktaş ile anlaştığı iddia edilse de tecrübeli oyuncunun önceliği La Liga'da forma giymek.


15 Haziran 2016 08:26

Gökhan Gönül, Beşiktaş'tan uzaklaşıyor!

Transferi "yılan hikayesine" dönen Gökhan Gönül isyan etti... hiçbir Beşiktaşlı yönetici ile görüşmeyen, herhangi bir sözleşmeye imza atmayan, iddia edildiği gibi herhangi bir tazminatın altına da imzasını koymadığını açıklayan tecrübeli oyuncu ayrıca "imza parası" istediği iddialarına da isyan etti. Fenerbahçe'den aleyhine yapılan açıklamalar sonrasında takımıyla ipleri koparan Gönül, Beşiktaş'a da isyan etmiş durumda. Fenerbahçe'ye ne kadar Gönül koyduyca tecrübeli oyuncu Beşiktaş'a da aynı Gönül'ü koymuş durumda. Gönül, Beşiktaş'tan, "bizimle sözleşme imzalamadı. Herhangi bir tazminatın altına imza atmadı. İmza parası istemiyor" şeklinde bir açıklama bekliyor. Bu açıklamanın gelmemesi durumunda Gönül'ün Beşiktaş'la da köprüleri atması an meselesi.

Gökhan Gönül'ün tercihi La Liga

Gökhan Gönül için şu anda Beşiktaş'tan önce İspanya ve İngiltere'den gelen teklifler öncelik almış durumda... yaşanan gerginlik yüzünden Türkiye'de kalmaya sıcak bakmayan tecrübeli oyuncu menajeri Ahmet Bulut'a, kendisine en iyi teklifi yapan İspanyol ekibine gitmek istediğini iletti. Tecrübeli oyuncunun belirlediği rakama yaklaşan bir takım olursa La Liga'ya gitmesibekleniyor.

Beşiktaş ilk teklifi Pazartesi günü yaptı

Beşiktaş'tan Gökhan Gönül için ilk resmi teklif geçen hafta Pazartesi günü geldi. Başkan Başkan Fikret Orman tecrübeli oyuncunun menajeri Ahmet Bulut'u arayarak, ''Gökhan ilgilendiğimiz bir oyuncu... serbest kaldı. Transfer etmeyi düşünüyoruz. Bu transferle ilgili taleplerini bekliyorum'' diyerek teklifi sundu. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı ''sözleşmesi devam eden oyuncuyu ayartmakla'' suçlayarak TFF'ye şikayet etmesinin böylece önüne de geçilmiş oldu.

Kaynak: Fotospor

Etiket: gökhan gönül, fenerbahçe, beşiktaşHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor