25 Nisan 2018, Çarşamba


> Fenerbahçe > ''Gökhan Gönül, Barcelona'ya gidecek''

''Gökhan Gönül, Barcelona'ya gidecek''

Eski Galatasaraylı futbolcu Evren Turhan, Gökhan Gönül'ün Barcelona'ya gideceğini iddia etti. Gökhan Gönül Barcelona'ya mı gidecek?, Gökhan Gönül hangi takıma transfer olacak?, Gökhan Gönül'ün yeni takımı?, Gökhan Gönül Barcelona'da mı?


28 Mayıs 2016 19:21

''Gökhan Gönül, Barcelona'ya gidecek''

Gökhan Gönül Barcelona'ya mı gidecek?, Gökhan Gönül hangi takıma transfer olacak?, Gökhan Gönül'ün yeni takımı?, Gökhan Gönül Barcelona'da mı?

Menajer Ahmet Bulut'un, ''Fenerbahçe ile görüşme yapmayacağım'' açıklamasının ardından bir bomba da eski Galatasaraylı isim Evren Turhan patlattı.

A Spor ekranlarında sürpriz bir iddiada bulunan Evren Turhan, ''Ben bir haber aldım. Gökhan Gönül, Barcelona gidecek. Ama bilemiyorum ne olur'' dedi.

Bilindiği üzere Beşiktaş'ın da gündeminde bulunan Gökhan Gönül için Ahmet Bulut, ''Beşiktaş dışında İngitere ve İspanya'dan 5 farklı kulüp Gökhan için teklifte bulundu'' açıklamasında bulunmuştu.

Kaynak: A Spor

Etiket: evren turhan, gökhan gönül,Gökhan Gönül Barcelona'ya mı gidecek?, Gökhan Gönül hangi takıma transfer olacak?, Gökhan Gönül'ün yeni takımı?, Gökhan Gönül Barcelona'daHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor