21 Temmuz 2018, Cumartesi


> Fenerbahçe > Giuliano'ya Kocaman fırça

Giuliano'ya Kocaman fırça

Beşiktaş derbisine sağ kanatta başlayan Giuliano, Aykut Kocaman'dan fırça yedi.


26 Eylül 2017 08:51

Giuliano'ya Kocaman fırça

Beşiktaş derbisine sağ kanatta başlayan Giuliano, Aykut Kocaman'dan fırça yedi. Görev yeri sağ kanattan çok, oyun kurucu bölümde oynayan Giuliano, maç toplantısında Kocaman'dan uyarı aldı. Kocaman, Giuliano'ya, ''önce takım ve görev'' uyarısı yaptı.

Isla, sağ kanadı kale gibi savundu

Sağ önce oynayan Giuliano'dan yeterli desteği alamayan Isla ise adeta sağ kanadı tek başına savundu. Bunda da oldukça başarılı olan Isla, Babel ile girdiği 4 mücadelenin 4'ünü de kazandı. Bolca hücuma çıkan Isla, Kocaman'dan tam not aldı.

Aykut Kocaman, savunmayı beğendi

Bir türllü kalesini gole kapatamayan Fenerbahçe'nin Beşiktaş karşısındaki savunması Kocaman'ı memnun etti.

Maç toplantısında konuşan Aykut Kocaman, Talisca, Cenk, Babel, Caner gibi fırsat bulduklarında kaleyi yoklamayı seven oyuncular varken, çekilen şutlarda ortalama uzaklığın 17.8 metrede tutulması sebebiyle oyuncularını tebrik etti. Kocaman, rakip oyunculara doğru açıyı vermeme noktasında önemli işler yaptıklarının altını çizdi. Başarılı teknik adam rakibin 95 atak geliştirmesine rağmen bunları sadece 11 şutla sonuçlandırmasını başarı olarak anlattı.

Top kayıpları kızdırdı

Aykut Kocaman'ı derbide en çok kızdıran olay ise top kayıpları oldu. Tecrübeli teknik adam, 64 top kaybının 14'ünü kendi yarı sahalarında yaptıklarını, rakibin ise bu sayısı 66 top kaybında 6'da tuttuğunu belirtti. Bu konuda oyuncularını uyardı.

Kaynak: Fotospor

Etiket: giuliano, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor