10 Aralık 2018, Pazartesi


> Fenerbahçe > Giuliano'daki düşüşün sırrı belli oldu

Giuliano'daki düşüşün sırrı belli oldu

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Giuliano'nun performansının düşmesindeki sır perdesi aralandı.


22 Mart 2018 08:39

Giuliano'daki düşüşün sırrı belli oldu

Akhisar maçından sonra bir yöneticinin soyunam odasına girip bağırıp çağrıması Fenerbahçe’nin Brezilyalı oyuncusu Giuliano tarafından hem şaşkınlık hem de kızgınlıkla karşılandı. O yöneticinin takım arkadaşlarına kullandığı hakaret dolu sözler sonrasında Brezilyalı oyuncu tercümanı ile beraber Aykut Kocaman’ın yanına gitti.

Hocasına, “bu tarz insanlara prim tanımamak gerek. Eğer siz bu durum karşısında bir eylem planı düşünüyorsanız, sizi sonuna kadar destekliyorum” mesajını verdi. Kocaman sessiz kaldı. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Giuliano’nun formsuzluğunun arkasında hakaretlerin yattığı iddia edildi.

Vincent Jansenn dönüyor

Öte yandan Ligde artık son dönemece girilirken tüm oyunculardan maksimum verim alınmasının hesaplarını yağan Aykut Kocaman, sakatlıkları devam eden İsmail Köybaşı ve Vincent Jansenn'in durumlarını yakından takip ediyor. İsmail'in önümüzdeki günlerde takıma dönmesi beklenirken, Jansen'in dönüşünün mili ara dönüşünde idmanlara başlayabileceği bildirildi. Hollandalı oyuncunun göstereceği performansla 18 Nisan’da kupada oynanacak Beşiktaş rövanşında forma giyebileceği gelen bilgiler arasında.

Kaynak: Fotospor

Etiket: giuliano, fenerbahçeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor