20 Nisan 2018, Cuma


> Basketbol > Gherardini: Seviyemizi göreceğiz

Gherardini: Seviyemizi göreceğiz

Fenerbahçe İspanya’nın Malaga şehrinde ilk idmanını yaptı.


15 Eylül 2016 11:38

Gherardini: Seviyemizi göreceğiz

Zeljko Obradovic yönetiminde, yerel saat ile 20:30’da başlayan antrenmanda ilk bölüm, şut ve ısınma hareketleriyle geçildi. 3’e 0 çalışmayla başlayan taktik idmanında ise ilerleyen bölümlerde 5’e 5 taktik çalışmalara geçildi.

İdman sonunda Fenerbahçe Resmi İnternet Sitesi için görüşlerini bildiren Fenerbahçe Genel Menajeri Maurizio Gherardini “Topuk Yaylası Tesisleri’nde takım olarak birlikte ve uzunca bir süre çalışma imkanı bulduk. Çoğunluğu geçtiğimiz sezon bir arada oynamış bir grup olsak da sezonun bu bölümünü birlikte geçirebilmek bizim için büyük bir şanstı. Olimpiyat Oyunları’nda mücadele eden Bogdanovic ve Kalinic de dahil olmak üzere herkes bu periyotta takımımıza katıldı. İki oyuncumuz da oldukça yoğun bir yaz geçirmişti. Unicaja Malaga ve Real Madrid gibi Avrupa’nın güçlü ekipleriyle karşılaşacak olduğumuz için şanslıyız. Bizim için hem takım kimyası hem de fiziksel durum olarak ne seviyede olduğumuzu test edebileceğimiz güzel bir sınav olacak. Biz de taraftarlarımız gibi, ekibimizin hangi noktada olduğunu görebilmek adına merak içerisindeyiz. Bu testi de değerli takımlara karşı yapabilecek olmak, bize ilerisi için gelişim alanlarımızı gösterecek” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe, 15 Eylül Perşembe günü 21:00’de oynayacağı Unicaja Malaga karşılaşması öncesi son çalışmalarını, maç sabahı 11:30’da yapacağı şut idmanıyla tamamlayacak.

Etiket: Fenerbahçe, Maurizio GherardiniHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor