21 Haziran 2018, Perşembe


> Antalyaspor > Gencer: "Diego Ribas transferini..."

Gencer: "Diego Ribas transferini..."

Antalyaspor Başkanı Gencer, F.Bahçeli Diego ile ilgili iddialara cevap verdi.


06 Mayıs 2016 12:28

Gencer: "Diego Ribas transferini..."

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer,  transfer çalışmaları ve basında yer alan Diego Ribas iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Gencer, gazetecilere yaptığı açıklamada, dış transferde üç dört noktaya transfer yapmayı düşündüklerini ifade ederek, bunlarla ilgili de çalışmaları olduğunu anlattı.

"Galatasaray Kulübü Başkanı ile birkaç futbolcu için görüştük"

Ligin bitimine henüz üç hafta olduğunu anımsatan Gencer, şöyle devam etti:

"Üç hafta kalmış bir ligde oynayan bir futbolcuyla sözleşmesi devam eden bir futbolcuyla görüşmemiz etik değil. Piyasalarda Antalyaspor ile ilgili konuşulan teklifler var. Nihayetinde bizim bütün kulüplerle dostluğumuz bulunuyor. Kulüplere karşı bir yanlışımız olmamasını düşünerek, futbolculara kulübüyle görüşerek, görüşme yapabileceğimizi dile getiriyoruz. Örneğin, Galatasaray kulübüyle birkaç futbolcuyla ilgili konu vardı. Galatasaray Kulübü Başkanı ile konuştuk, 'görüşebilir miyiz' diye. Onların da bizim takımda düşündükleri oyuncular vardı. Onların görüşüp görüşemeyeceğini de aynı şekilde biz söylüyoruz. Bunun böyle olması gerekir."

"Diego transferini internetten okudum. Ben dahi şaşırdım"

Gencer, Fenerbahçeli Diego Ribas'ın Antalyaspor'a transferi ile ilgili çıkan haberlerle ilgili soru üzerine, "Diego Ribas ile ilgili bana telefonlar geldi. Gerçekten olayı bana telefon açan kişilerden duydum. Ondan sonra malum gazetenin internet sitesine baktım, orada okudum. Ben dahi şaşırdım." dedi.

Gencer, Galatasarayla yaptıkları transfer görüşmeleri ile ilgili "Biz onlardan serbest kalacak, bırakacakları oyuncuları sorduk. Onlar da 'Şu futbolcuları serbest bırakacağız' diye söylediler. Onların da bizim takımda düşündüğü futbolcu olduğunu biliyorum. Sezon sonu sözleşmesi bitecek bir oyuncumuzla görüşebileceklerini söyledim" diye konuştu.

Etiket: Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer Diego Ribas fenerbahce Galatasaray TransfeHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor