22 Mayıs 2018, Salı


> Fenerbahçe > Gelecek sezonun Fenerbahçe'si böyle olacak

Gelecek sezonun Fenerbahçe'si böyle olacak

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Vitor Pereira'nın kaderinin oylandığı yönetim kurulu toplantısında ayrıca Portekizli teknik adamla yaptığı görüşmenin detaylarını da anlattı.


05 Haziran 2016 05:44

Gelecek sezonun Fenerbahçe'si böyle olacak

Aziz Yıldırım'ın "kalsın" diye el kaldırıp tüm yönetim kurulundaki üyelerin fikrini bir anda değiştirdiği toplantıda Vitor Pereira'ya "onay" çıktı... fakat yönetim içinde Portekizli teknik adamla ilgili sıkıntılar tamamen ortadan kalkmış değil.

Başkan Yıldırım'ın oylamanın yapıldığı toplantıda yönetim kurulu üyelerine, Şampiyonlar Ligi'nin Pereira'nin geleceği için "kader" olduğunu söyledi.

Pereira ile birebir yaptığı görüşmede kendisine devler liginin zorunluluk olduğunu anlattığını itiraf etti. Pereira'nın da kendisine, "Şampiyonlar Ligi'ne kalamazsak sizin göndermenize gerek kalmaz, ben istifa ederim" şeklinde söz verdiğini iletti. Yıldırım yaptığı bu çıkışın ardından, tüm yönetim kurulu üyelerinin Pereira'nın kalması yönünde "oy" kullandığı bildirildi.

Gelecek sezonun Fenerbahçe'si!

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım, Vitor Pereira'nın kaderinin oylandığı yönetim kurulu toplantısında ayrıca Portekizli teknik adamla yaptığı görüşmenin detaylarını da anlattı. Pereira'nın van Persie, Nani, Gönül, Topal ve Caner'i neden istemediğini tek tek ayrıntıladı. Önümüzdeki sezon Fenerbahçe'nin orta sahasının Salih Uçan, Ozan Tufan ve Souza ile daha dinamik bir hal alacağını anlattı.

Forvet hattına Alper'in yanı sıra Nani ve van Persie'nin gönderilmesiyle alınacak bir forvet bir de sağ açık oyuncusuyla çok daha etkili olacaklarından bahsetti. Pereira'nın teklif ettiği ve getirebileceğini söylediği oyuncular hakkında bilgiler toplamaya başlandığını anlattı.

Başkan ayrıca, defansın Şener, Kjaer ve kendilerinin sunduğu şartları kabul ederse Mehmet Topal, yoksa alınacak bir stoper ve Hasan Ali ile çok daha sağlıklı olacağından bahsetti. Başkan asıl bombayı ise kaleci konusunda patlattı. "Artık çok daha dinamik ve daha fazla oyunun içinde bir kaleci ile yola devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: Fotospor

Etiket: fenerbahçe, pereiraHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor