19 Ekim 2018, Cuma


> Galatasaray > Geldiği günden beri istenmeyen adam Sneijder

Geldiği günden beri istenmeyen adam Sneijder

Galatasaray’ın sezon başında Nice’e gönderdiği ve göbeği nedeniyle forma yüzü göremeyen Wesley Sneijder ilk günden itibaren istenmeyen adamdı...


10 Kasım 2017 09:53

Geldiği günden beri istenmeyen adam Sneijder

Galatasaray’ın sezon başında Nice’e gönderdiği ve göbeği nedeniyle forma yüzü göremeyen Wesley Sneijder ilk günden itibaren istenmeyen adamdı... Fatih Terim, Kaka’yı isterken Ünal Aysal, Sneijder’i aldı. Terim basın toplantısı yapıp ''tercihim Kaka’ydı'' dedi.

Ardından gelen Roberto Mancini, ''yavaş'' olduğu için Gaston Ramirez’i istedi. Uruguaylı 15.5 milyon Euro’ya Southampton’a gitti.

Prandelli ise 10 numarasız oynayıp, Pandev’i 4-4-1-1 oynamak için aldırdı. Ya Selçuk İnan ya Sneijder’i kesecekti. Sneijder’e gücü yetmedi.

Ardından gelen Hamza Hamzaoğlu ise daha milli takımda Terim’in yardımcısıyken Sneijder’i eleştirmişti. İstemiyordu.

Denizli ise gelir gelmez verdiği raporda Sneijder’in gönderilmesi için rapor verdi. Başkan Özbek’in bahsettiği, ''2 sene önce gönderecektik'' açıklaması buradan geliyordu. Denizli görevi bırakıp Orhan Atik iş başı yaptı. Lisansı yetmediği için ardından Riekerink’le devam edildi. Daha sonra bir süre Riekerink’e yardımcılık yaparken, Sneijder’in taktik toplantılarına dahil olmasına isyan etti. İpi çekildi. Sneijder’i gönderme gücü ise Tudor’un eline geçti.

Kaynak: Fotospor

Etiket: sneijder, galatasarayHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor