22 Mayıs 2018, Salı


> Basketbol > Galatasaraylı oyuncu hastanelik oldu

Galatasaraylı oyuncu hastanelik oldu

Galatasaray Odeabank’ın yeni oyuncusu Austin Daye hastanelik oldu. Halsiz düşmesi nedeniyle Liv Hospital’a götürülen Daye ‘e serum verildi.


26 Ağustos 2016 16:00

Galatasaraylı oyuncu hastanelik oldu

Galatasaray Menajeri Ömer Yalçınkaya, GSTV’ye yaptığı açıklamada, Daye ve diğer oyuncuların sağlık durumu hakkında bildi verdi.

Yalçınkaya, “Oyuncularımızın durumu iyi ama sezon başı olması sebebi ile ufak tefek rahatsızlıklar başladı. Austin Daye’i dün akşam Liv Hospital’e götürdük. Biraz güçten düştüğü için serum uygulandı. Amerika’dan gelen oyuncuların hem yerel saatlere hem de antrenmanlara alışması biraz zaman alacak.

Bugün de çok değerli ölçümler yapıldı. Vücut yağ oranı olarak en fazla Vladimir Micov’da çıktı. Kendisi için handikap yaratmıyor. Russ Smith ve Alex Tyus’ın da yağ oranı çok düşük çıktı. Vücut yağ oranları yüzde 3 civarında. Sakatlıktan uzak tutmak için bu oranların biraz yukarıya çıkması gerekiyor anladığım kadarıyla.

Hepsi gayet sağlıklı. Umut ediyorum ki, İtalya kampında takım olma adına iyi işler yapacağız. Hepsi iyi oyuncular ama bunlardan iyi takım çıkarmak Ergin Ataman’ın en usta olduğu konu. Biraz zamana ihtiyacımız var. Eylül ayı sonuna kadar hem Euroleague hem de Türkiye Ligi’ne hazır olacağız.

Blake Schlib ailevi sorunlarından dolayı Pazar günü gelecek ve Pazartesi günü antrenmana çıkacak. Justin Dentmon da 30 Ağustos’ta İstanbul’da olacak, sağlık kontrolünden sonra onu da İtalya’ya götüreceğiz.

Kombinede Ergin Ataman en az 7.000 diye hedef koydu. Tüm camia da bunun arkasında birleşti. Biz bu hedefi fazlasıyla geçeceğiz. Dün %50 indirim yapıldı. Son satış sayılarını bilmiyorum ama eminim ki üstüne koyarak gidiyoruzdur. Fiyatlar da çok uygun. Maç başına baktığımız zaman kombine almak çok avantajlı.”

Basketball.com.trHaber Hakkında Yapılan Yorumlar

Toplam 0 Yorum

Bu habere henüz bir yorum yazılmamış. Bu habere yorum yazmak için tıklayın


Canlı Maç Merkezi

Canlı Skor